سبد خرید0

دستگاه روغن گیری از برترین تولیدات گروه تولیدی بکردانه به مدیریت آقای محمد صادق شرکت العباسیه است که در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه روغن گیری و دستگاههای روغن کشی پرس سرد آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاه ، با تکیه بر طراحی بروز و حرفه ای محصولات ، به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده دستگاه های روغن گیری در سطح کشور شناخته شود. بهره گیری از تیم طراحی و مهندسی مجرب ، استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش سریع و مطمئن بکردانه را به عنوان یک شریک قابل اطمینان در عرصه تجهیزات غذایی معرفی کرده است . 

هدف ما در این گروه ارائه دستگاه ها و تجهیزاتی است که هم از نظر طراحی ظاهری و زیبایی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند نظر مشتریانمان را جلب نماید. استقبال روزافزون مردم از محصولات ارگانیک ، این گروه را بر آن داشته است که با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و بهره گیری از پرسنل متخصص و صاحب ایده به طراحی و ساخت محصولات جدید در زمینه تولید محصولات غذایی در حضور مشتری اقدام نماید. این شرکت با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه توانمند ، علاوه بر بهینه سازی دستگاه های تولیدی ، توانسته سبد تولید محصولات بکردانه را به ده ها محصول در زمینه های مختلف محصولات ارگانیک از جمله : دستگاه های روغنگیری ، ارده گیری ، کره ساز ، آسیاب ادویه و میوه خشک کن گسترش دهد. همچنین طراحی محصولات جدید مبتنی بر فراوری و تولید محصولات ارگانیک و سالم در دستور کار تیم تحقیق و توسعه بکردانه قرار دارد.

دستگاه های روغنگیری پرس سرد به عنوان اصلی ترین گروه محصولات تولیدی این شرکت در چندین مدل مختلف از پرس های کوچک خانگی ، فروشگاهی و دستگاه های صنعتی در مقیاس کارخانه ای طراحی و ساخته می شوند. کلیه محصولات تولیدی بکردانه پس از طراحی و شبیه سازی بوسیله نرم افزار های پیشرفته و انجام آزمایش های مختلف جهت اطمینان از عملکرد ، روانه بازار فروش می شوند.

این شرکت در سال 1394 با مدیریت آقای محمد صادق شرکت العباسیه به منظور ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی اقدام به پیاده سازی و اخذ استاندارد ایزو 9001 و همچنین استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا CE نموده است . شرکت بکردانه دارای محبوب ترین و بزرگ ترین سیستم خدمات پس از فروش در سطح کشور می باشد و در کم ترین زمان ممکن ، قطعات و خدمات پس از فروش مورد نیاز مشتریان را پاسخگو می باشد. به پاس کیفیت بالای محصولات و استفاده از قطعات با کیفیت مکانیکی و الکتریکی ، محصولات این کشور به 22 کشور مختلف جهان صادر شده است و افتتاح دفاتر فروش این شرکت در آسیای میانه (بیشکک قرقیزستان) و شهر استانبول ، ترانزیت و ارسال محموله های تولیدی این کشور به اقصی نقاط جهان را ممکن کرده است.