طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و ماشین آلات صنعتی توسط گروه بکردانه انجام می گردد. گروه تولیدی بکردانه به مدیریت آقای محمد صادق شرکت العباسیه است که در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه روغن گیری و دستگاه های روغن کشی پرس سرد آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاه ، با تکیه بر طراحی بروز و حرفه ای محصولات ، به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده دستگاه های روغن گیری در سطح کشور شناخته شود. بهره گیری از تیم طراحی و مهندسی مجرب ، استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش سریع و مطمئن بکردانه را به عنوان یک شریک قابل اطمینان در عرصه تجهیزات غذایی معرفی کرده است.

شرکت طراحی ماشین آلات صنعتی

هدف ما در این گروه ارائه دستگاه ها و تجهیزاتی است که هم از نظر طراحی ظاهری و زیبایی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند نظر مشتریانمان را جلب نماید. استقبال روزافزون مردم از محصولات ارگانیک ، این گروه را بر آن داشته است که با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و بهره گیری از پرسنل متخصص و صاحب ایده به طراحی و ساخت محصولات جدید در زمینه تولید محصولات غذایی در حضور مشتری اقدام نماید. این شرکت با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه توانمند ، علاوه بر بهینه سازی دستگاه های تولیدی ، توانسته سبد تولید محصولات بکردانه را به ده ها محصول در زمینه های مختلف محصولات ارگانیک از جمله : دستگاه های روغن گیری ، ارده گیری ، کره ساز ، دستگاه آسیاب ادویه و میوه خشک کن گسترش دهد. همچنین طراحی محصولات جدید مبتنی بر فراوری و تولید محصولات ارگانیک و سالم در دستور کار تیم تحقیق و توسعه بکردانه قرار دارد.

شرکت طراحی ماشین آلات صنعتی

دستگاه های روغنگیری پرس سرد به عنوان اصلی ترین گروه محصولات تولیدی این شرکت در چندین مدل مختلف از پرس های کوچک خانگی ، فروشگاهی و دستگاه های صنعتی در مقیاس کارخانه ای طراحی و ساخته می شوند. کلیه محصولات تولیدی بکردانه پس از طراحی و شبیه سازی بوسیله نرم افزار های پیشرفته و انجام آزمایش های مختلف جهت اطمینان از عملکرد ، روانه بازار فروش می شوند.

درباره شرکت بکردانه

این شرکت در سال 1394 با مدیریت آقای محمد صادق شرکت العباسیه به منظور ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی اقدام به پیاده سازی و اخذ استاندارد ایزو 9001 و همچنین استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا CE نموده است . شرکت بکردانه دارای محبوب ترین و بزرگ ترین سیستم خدمات پس از فروش در سطح کشور می باشد و در کم ترین زمان ممکن ، قطعات و خدمات پس از فروش مورد نیاز مشتریان را پاسخگو می باشد. به پاس کیفیت بالای محصولات و استفاده از قطعات با کیفیت مکانیکی و الکتریکی ، محصولات این شرکت به 22 کشور مختلف جهان صادر شده است و افتتاح دفاتر فروش این شرکت در آسیای میانه (بیشکک قرقیزستان) و شهر استانبول ، ترانزیت و ارسال محموله های تولیدی این کشور به اقصی نقاط جهان را ممکن کرده است.