سبد خرید0

دستگاه اسلایسر قارچ خام یکی از تجهیزاتی است که به صورت گسترده در کارخانه های تولید کنسروهای مختلف و برش دادن سایر صفی جات و میوه ها مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام بسته به برند تولید کننده و حجم و ابعاد آن می تواند متفاوت باشد. استفاده از این دستگاه ها در مکان هایی که نیاز داریم مقدار زیادی از مواد غذایی مانند قارچ، سیب زمینی، پیاز و.... را به صورت مساوی برش دهیم از این دستگاه ها استفاده می کنیم. بیشترین کاربرد این دستگاه ها در کارخانه های کنسرو سازی، هتل های بزرگ، رستوران ها و… می باشد. استفاده از این دستگاه باعث شده است که دقت بیشتری در زمان خرد کردن قارچ داشته باشیم و زمان کمتری را برای این کار صرف کنیم و در پایان هم نتیجه بهتری بگیریم. همچنین نمونه های دستی و خانگی این اسلایسرها باعث می شوند که بتوانید در خانه به راحتی قارچ و سایر مواد غذایی مورد نیاز خود را به قطعات مساوی برش دهید. در ادامه با بکردانه همراه باشید تا بیشتر در مورد دستگاه اسلایسر قارچ خام برای شما صحبت کنیم.

قیمت دستگاه قارچ خرد کن

برای اطلاع از قیمت انواع مختلف دستگاه اسلایسر قارچ خام بهترین روش این است که به بخش فروشگاه اینترنتی بکردانه مراجعه کنید و در قسمت محصولات قیمت دستگاه های برش دهنده را ببینید، اما به هر حال در ادامه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار میدهیم تا با انواع مختلف دستگاه اسلایسر آشنا شده و همچنین اطلاعات کاربردی در خصوص قیمت آن ها در اختیار شما قرار می دهیم تا در زمان انتخاب و خرید این دستگاه ها با آگاهی بیشتری عمل کرده و دستگاه مورد نیاز خود را راحت تر پیدا کنید. در همین بخش کلیه دستگاه های اسلایسر را به دو دسته "خانگی و صنعتی" تقسیم می کنیم و اطلاعات مناسبی را در خصوص آن ها با شما در میان می گذاریم.

قیمت دستگاه قارچ خرد کن

انواع دستگاه اسلایسر قارچ خام

انواع دستگاه اسلایسر قارچ خام که در ادامه خدمت شما معرفی می کنیم، محصولاتی هستند که با توجه به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید. ولی قبل از هر چیز این نکته را در نظر داشته باشید که شما از دستگاه های اصلاح برای خرد کردن انواع و اقسام میوه ها، صیفی جات و در برخی موارد سبزیجات می توانید استفاده کنید، اما از آنجایی که این مطلب به صورت تخصصی در مورد اسلایسر قارچ خام است ما بیشتر محوریت توضیحات خود را بر روی خرد کردن قارچ می‌گذاریم:

اسلایسرهای صنعتی: همانگونه که از اسم این اسلایسر ها می توانید بفهمید، استفاده از آنها بیشتر در صنعت و جاهایی مانند کارخانجات تولید کنسرو، رستوران های بزرگ، شرکت های آماده سازی مواد اولیه خوراکی، هتل‌ها، کارخانه هایی که در زمینه خشک ‌کردن ‌میوه فعالیت دارند و... مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به امکانات مختلف این دستگاه قطعاً از سایر نمونه های آن بیشتر است، اما این مورد را فراموش نکنید که دستگاه های اسلایسر مختلف بسته به برند تولید کننده، حجم کاری، ابعاد و کیفیت می توانند دارای قیمت های مختلفی باشند. شما می‌توانید این دستگاه‌ها را از درون لیست محصولات سایت ما ببینید.

اسلایسرهای خانگی : قیمت دستگاه اسلایسر قارچ خام خانگی کمتر از اسلایسرهای صنعتی است، اما قطعا استفاده از آن برای مکان هایی که حجم کاری در آن بالاست مناسب نخواهد بود. این وسایل گزینه های بسیار مناسبی برای افرادی هستند که میخواهند در خانه انواع میوه، صیفی جات و قارچ را به صورت کاملا منظم شکیل برش بدهند. این وسایل به طور کلی دارای دو نمونه دستی و برقی می باشند که نمونه های برقی آنها قیمت بیشتری از نمونه های دستی دارند و صد البته استفاده کردن از آنها بسیار راحت است، ولی فراموش نکنید که دستگاه اسلایسر قارچ خام دستی را می‌توانید به راحتی در پیک نیک ها و مسافرت های خود استفاده کنید و از سوی دیگر قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر نمونه های دستگاه اسلایسر قارچ خام دارد.