با دستگاه آسیاب ادویه صنعتی آشنا شوید

در غذاهای سنتی ایرانی استفاده از انواع مختلف ادویه جات جایگاه ویژه‌ای دارد و به همین دلیل دستگاه های مختلفی برای آسیاب کردن ادویه تولید شده اند که برخی از آنها از انواع صنعتی و برخی دیگر از انواع خانگی هستند. دستگاه آسیاب ادویه صنعتی یکی از انواع دستگاه های موجود در بازار است که همانطور که از نامش پیداست برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ظرفیت بالا برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ادویه بیشترین میزان استفاده را دارد.

دستگاه آسیاب ادویه صنعتی در انواع متنوع تولید و روانه بازار شده است و برندهای مختلف ایرانی و خارجی دارد که هر یک کارکرد و طول عمر مخصوص خود را دارد. در گذشته افراد مجبور بودند برای تولید ادویه از روش‌های دستی برای پست کردن و آسیاب کردن استفاده کنند اما امروزه با توجه به وجود انواع مختلف دستگاه آسیاب ادویه صنعتی این کار برای افراد آسان‌تر شده است و به راحتی می‌توان با استفاده از نیروی برق انواع مختلفی از ادویه را ریز و خرد کرد و به مشتریان فروخت.  کیفیت دستگاه آسیاب زردچوبه اهمیت بسیار زیادی در کسب طعم و بوی دلخواه دارد، از این رو می توانید بهترین دستگاه آسیاب را از بکردانه خریداری کنید.

مشخصات دستگاه آسیاب ادویه صنعتی

دستگاه آسیاب ادویه صنعتی می‌تواند به صورت ۲۴ ساعت کار کند و هیچ گونه مشکل و یا آسیب وارد نمی شود برخی از مشخصات این دستگاه عبارتند از: 

  • ظرفیت زیاد: یکی از مهمترین مشخصات این دستگاه را می‌توان از ظرفیت بالا و زیاد آن دانست. انواع مختلف این دستگاه ها می توانند وزن بالای ۱۰ کیلوگرم را تحمل کنند و به راحتی انواع مختلف ادویه را در مدت زمان کوتاه پودر کنند. 
  • طول عمر بالا: یکی دیگر از مشخصات این محصول را می‌توان طول عمر بالای آن دانست. دستگاه تهویه صنعتی بیش از ۱۰ سال کارکرد دارد و اگر به صورت دوره ای تعمیر شود و و به آن سرویس دهی شود می تواند برای مدت زمان طولانی تر قابل استفاده باشد. 
  • وزن زیاد: این دستگاه به واسطه دارا بودن وزن بالا و زیاد به هیچ عنوان قابلیت حمل و نقل ندارد و این موضوع را می توان یکی از معایب این دستگاه دانست و افراد نمی توانند به راحتی آن را حمل و نقل کنند و اگر آن را در مکانی قرار دادید بهتر است مکان آن را از قبل در نظر بگیرید تا نیاز به جابجایی مجدد نباشد. 

دستگاه آسیاب ادویه صنعتی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

دستگاه آسیاب ادویه صنعتی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

به صورت کلی اگر شما در منزلتان می‌خواهید آسیاب کنید یا در عطاری‌ها از این محصول استفاده کنید بهتر است از انواع آسیاب خانگی را خریداری کنید، زیرا آسیاب خانگی به راحتی جوابگوی کار شما خواهد بود و با دارا بودن قابلیت حمل و نقل آسان بهترین گزینه است، اما اگر می خواهید از این محصول در مواردی مانند موارد صنعتی و تولید ادویه در مقیاس های بالا استفاده کنید خرید آسیاب صنعتی به شما پیشنهاد می شود. 

به صورت کلی آسیاب ادویه صنعتی برای کارگاه های تولیدی ادویه کاربرد و کارایی دارد و بهتر است افرادی که برای مصارف کم از این دستگاه استفاده می‌کنند، تنها انواع خانگی آن را خریداری کنند و هم در هزینه صرفه جویی نموده و هم دستگاهی با قابلیت حمل و نقل خریداری کنند.

امکان سفارش آسیاب ادویه صنعتی از طریق سایت بکردانه وجود دارد و تنها کافی است با شماره های درج شده در وب سایت فروشگاه بکردانه تماس بگیرید، با دستگاه آسیاب ادویه صنعتی آشنا شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید