صادرات ماشین آلات صنعتی

قطعا صادرات ماشین آلات صنعتی تاثیر بسیار زیادی بر بهبود و رشد اقتصاد کشور خواهد داشت. یکی از ضرورت های وجود شرکت های صادراتی برای صادرات ماشین آلات و قطعاتی است که توسط خط تولید های ایرانی ساخته می شود و می تواند زمینه بسیار مناسبی برای ایجاد شغل گردد و یکی دیگر از مواردی است که باعث ارز آوری به کشور می شود. اما چالش هایی به همراه دارد از جمله ثبات تعرفه صادراتی، که همیشه به نفع تولید و صادرات بوده است. معافیت پرداخت کارمزد صادرات ماشین آلات می تواند باعث ایجاد یک زمینه رقابتی باشد.

صادرات ماشین آلات صنایع غذایی

صادرات ماشین آلات صنایع غذایی که در ایران با خط تولید ایرانی تولید می شوند، زمینه بسیار مناسب برای صادرات هستند. این ماشین آلات صنعتی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای مثال دستگاه روغن گیری پرس سرد، دستگاه میوه خشک کن، دستگاه های کره ساز، دستگاه ارده گیری، دستگاه های آسیاب و تجهیزات وابسته به آن در فروشگاه بکردانه موجود است و شما می توانید هر کدام از محصولات را که نیاز داشتید، از بکردانه تهیه کنید.

صادرات ماشین آلات صنعتی

صادرات و خرید ماشین آلات صنعتی

هم اکنون امکان صادرات و خرید ماشین آلات صنعتی بکردانه وجود دارد. 12 نوع دستگاه روغن گیری پرس سرد، 3 نوع دستگاه کره گیر، 2 نوع دستگاه کره ساز، 2 نوع دستگاه میوه خشک کن و یک نوع دستگاه آسیاب در سایت موجود است که هر کدام دارای خدمات پس از فروش توسط تیم بکردانه می باشند. یکی از نقاط قوت گروه تولیدی بکردانه ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی مورد نیاز در کمترین زمان ممکن می باشد.