سایت بکردانه با استفاده از نیروی متخصص و کادری مجرب و آخرین تکنولوژی دنیا مفتخر است بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های روغن گیری، ارده گیری و پرس سرد را در ایران ارائه نماید. این شرکت از ابتدا با شعار مشتری مداری توانسته است رضایت قریب به اتفاق مشتری های خود را برآورده نموده و سیاست تولید محصولات با کیفیت و خدمات متمایز باعث شده، این اعتماد و اطمینان سال ها سال دوطرفه بماند. شرکت بکردانه موافق و بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است و نشان کنترل کیفیت از وزارت صنعت و معدن و تجارت دارد و تمام پروسه خرید ، تحویل و خدمات پس از فروش این شرکت زیر نظر اتحادیه خواهد بود.
بکردانه اثبات کرده است که احترام به حقوق مصرف کننده محدود به قبل از خرید نیست و قوانین و و مقررات شرکت بکردانه در تمامی مراحل و خدمات ادامه خواهد داشت. در ادامه این مطلب، تمام آنچه که نیاز است در باره قوانین خرید و سفارش از شرکت بکردانه بدانید، آورده شده است. سر تیتر و عنوان این قوانین به شرح زیر است:
• قیمت محصول
• اصالت کالا
• امکان لغو
• ارسال صحیح سفارش 
• مغایرت محصول
• برگشت کالا
۱ . قیمت مصرف کننده
به دلیل نوسانات ارز و تغییرات قیمت دستگاه ها، شرکت بکردانه خود را ملزم می داند که قیمت دستگاه ها را دقیق اعلام کرده و در در صورت کاهش قیمت دستگاه ها یا برعکس، این تغییرات را بر روی قیمت ها نیز اعمال نماید. به همین دلیل شما می توانید قیمت ها را با تماس با شماره تلفن های موجود در سایت مطلع شده و در صورت تمایل سفارش خود را انجام دهید.
۲ . اصالت کالا
با توجه به این که تمامی کالاهای موجود در این سایت با افتخار محصولات خود شرکت بکردانه است، این محصولات ضمانت اصالت دارند و فروش کالای غیر اصل ممنوع است. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت،مراتب را به شرکت بکردانه اعلام کرده تا با نمایندگی خاطی برخورد گردد. 
۴ . لغو سفارش مشتری
شرکت بکردانه تضمین می کند بعد از ثبت سفارش، این قرارداد به هیچ وجه باطل نشده و در صورت کنسل شدن سفارش به دلایل غیرفنی از سمت مشتری ، قرارداد باطل نمی گردد. تنها در زمان خراب بودن محصول قبل از استفاده اولیه و حصول اطمینان از عدم استفاده نادرست از محصول توسط کارشناسان، دستگاه به شرکت برگشت داده شده و تعویض می گردد.
دیگر مواردی که در صورت وقوع شرکت بکردانه تضمین می نماید که جریمه را پرداخت خواهد نمود عبارتند از:
عدم موجودی کالا در انبار فروشنده ، اشتباه در قیمت‌گذاری که میزان این جریمه معادل با قیمت کالای سفارش داده شده است.
۵ . ارسال به موقع سفارش مشتریان
ارسال به موقع کالا در راس زمان مقرر از افتخارات شرکت بکردانه است و شرکت ما ضمانت می کند در صورت تاخیر، جریمه ی مشخص شده را به مشتری عزیز پرداخت خواهد نمود.
جریمه: جریمه‌ی تاخیر در ارسال محصول (از تاریخ مشخص شده در قرارداد برای تحویل به مشتری)
الف) کمتر از دو روز تاخیر، پنج درصد
ب) بیشتر از دو روز و کمتر از یک هفته تاخیر، ده درصد
ج) بیشتر از یک هفته تاخیر، بیست درصد

۶ . مغایرت محموله‌ی ارسالی به مشتری
مغایرت محموله‌ی ارسالی به مشتری یکی از مشکلاتی است که علی رغم نداشتن سابقه در شرکت بکردانه، تضمین می شود در صورت وقوع تنها با تماس با شرکت، قابل رفع است و درکمتر از بیست و چهار ساعت بدون هیچ تاخیری انجام می پذیرد.
این مغایرت شامل نداشتن لیبل یا برچسب صحیح، بسته‌بندی و مشخصات فنی است.

٧. خسارت در هنگام حمل و نقل
شرکت بکردانه تلاش می کند تا تمامی دستگاه ها را به صورت سالم و اصولی دسته بندی نمودهو  به شرکت حمل و نقل تحویل دهد و بروز هرگونه اتفاق و مشکل در روند ارسال به عهده شرکت حمل و نقل بوده و در تمامی مراحل ارسال از طریق پیامک به مشتری اطلاع داده خواهد شد. در صورت نیاز به حمل و نقل مطمئن تر می توانید از سرویس های حمل و نقل ویژه که مورد تضمین شرکت بکردانه است استفاده نمایید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مشکلاتی غیر از موارد فوق، با شماره های شرکت تماس گرفته و مشکلات خود را با مشاورین ما در میان بگذارید.