به دلیل نوسانات قیمت لطفا قبل از اقدام به خرید با کارشناسان مجموعه بکردانه با شماره تماس "09131175634" هماهنگی نمائید.

دستگاه کره گیری با توانایی تولید گرفتن کره از دانه های مختلفی همچون بادام زمینی، پسته و ... عرضه گردیده است.  دستگاه کره گیری بکردانه مطابق با استانداردهای روز اروپا بوده و در بهینه ترین حالت مصرف انرژی ساخته شده است. در ادامه به بررسی انواع دستگاه کره گیری و ارائه قیمت می پردازیم.

انواع دستگاه کره گیر و کاربرد آن

از دستگاه کره ساز به منظور تولید کره از دانه های مختلفی مانند بادام زمینی و گردو استفاده میشود. گره گیر برقی، کره گیر دستی و کره گیر بالا زن و کره گیر پایین زن، انواع مدلهای کره گیر به شمار می آیند.

دستگاه کره گیر برقی چربی موجود در ماست یا شیر را با استفاده از نیروی گریز از مرکز میگیرد. در کره گیر دستی، انجام کره گیری با چرخش اهرمی که بر روی بدنه کره گیر قرار دارد انجام میشود. کره گیر بالازن و پایین زن مشابه کره گیر برقی بوده و تفاوت اصلی آنها در محل قرارگرفتن همزن میباشد.
بدون شک کره جز مهمترین محصولات لبنی به حساب می آید به دلیل اینکه شامل مقدارزیادی ویتامین A و D و مواد معدنی شامل مس و روی میباشد.

خرید دستگاه کره ساز

دستگاه کره ساز مشابه تمام محصولات و ماشین آلات تولید شده دیگر مانند دستگاه روغن گیری و ارده گیری در این شرکت دارای کاربری ساده و راحت میباشد. دستگاه های کره گیر ساخته شده فاقد هر گونه لرزش یا صدا میباشند.

ویدیوهای دستگاه های کره گیر

برای دیدن ویدیوهای مرتبط با دستگاه کره ساز و آشنایی بیشتر با عملکرد این محصول صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

       

 

لیست قیمت دستگاه کره گیری

اگر به دنبال خرید دستگاه کره گیر هستید، احتمالا با محصولات و دستگاه های کره گیری متنوعی روبرو شدید که نمیدانید به کدام یک از این محصولات اطمینان کنید.
قیمت دستگاه کره گیر بکردانه با توجه به اینکه تحت به روزترین استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده و امکاناتی مانند استیل سخت کاری شده که در ساخت تیغه های آسیاب این محصول به کار رفته، نسبت به نمونه های مشابه بسیار مقرون به صرفه است. کارشناسان ما مشتاقانه پیش از خرید دستگاه کره گیر، شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

آیا دستگاه های کره گیر قابلیت کارکرد بی وقفه را دارد؟
بله، این دستگاه قابلیت استفاده در 24 ساعت شبانه روز را داراست.

وزن دستگاه های کره گیر چقدر میباشد؟
این مدلها در حدود 35 کیلوگرم وزن دارند. 

ظرفیت تولید هر دستگاه کره گیر چقدر میباشد؟
ظرفیت تولید دستگاه کره گیر 30 کیلوگرم در ساعت است.

دستگاههای کره ساز آیا شامل ضمانت میباشند؟
تمام دستگاه های تولید شده در این شرکت از جمله کره گیر تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا تولید میشود و یکسال ضمانت دارد.

مشاهده بیشتر