لطفا قبل از اقدام به خرید با "09131293956" یا "09133200996" تماس  بگیرید.

دستگاه ارده گیری ارائه شده توسط گروه صنعتی بکردانه در چندین گروه صنعتی، سنگی و ... ارائه می گردد. تکنولوژی روز به کار گرفته شده در ساخت این محصولات را از دیگر رقبا متمایز نمونده است. از دانه های گیاهی برای تهیه ارده توسط ماشین آلاتی از جمله دستگاه ارده گیری که مسئولیت عمل آوری مواد غذایی را به عهده دارند، استفاده می شود. دستگاه ارده ساز جزء ماشین آلاتی به حساب می آید که باعث پیشرفت چشمگیری در صنعت غذا شد.

دستگاه ارده گیر

 متخصصان ما در تست هایی که برای کیفیت ساخت دستگاه ارده گیری انجام دادند، دو فاکتور مهم بدون لرزش و صدا بودن را لحاظ کردند.
از آنجایی که ارده سرشار از ویتامین و مواد معدنی از جمله مس و آهن میباشد و همچنین سلامت قلب را افزایش و خطر ابتلا به سرطان را کاهش میدهد، دستگاه ارده گیری محبوبیت زیادی دارد. ارده ای که از دستگاه خارج میشود دارای دو ویژگی مهم است، ویژگی اول نرم بودن و دوم اینکه در دمای پایین تولید شده است.

انواع مدل های دستگاه های ارده گیر

در ساخت دستگاه ارده گیر معمولا از سنگ طبیعی، سنگ مصنوعی یا ماردون فلزی استفاده میکنند. گروه تولیدی بکردانه دستگاه ارده گیر را با امکانات و قابلیت های متفاوت وارد بازار کرده است.
جدیدترین محصول این شرکت با سنگ مهریز ساخته شده است که گزینه ای بسیار مناسب برای گارگاه های ارده گیری میباشد. دستگاه های این شرکت دارای کاربری آسانی میباشند که این وجه تمایز را در محصولات دیگر هم مانند دستگاه روغن گیری بررسی کردیم.

ویدیوهای دستگاه های ارده گیری

ویدیوهایی برای معرفی و شناخت بیشتر کارکرد دستگاه ارده گیری در سایت های آپارات و یوتیوب بارگذاری شده است که با کلیک بر روی لینک زیر، میتوانید مشاهده کنید. 

                                 

        

لیست قیمت دستگاه ارده گیری

قیمت دستگاه ارده گیری با امکاناتی که در آنها به کار رفته است، متفاوت خواهد بود. با نوسانات قیمتی که این روزها در بازار به همراه است، قبل از خرید دستگاه ارده گیری برای اطلاع از قیمت به روز آن با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

سوالات متداول ارده گیری

آیا دستگاه های ارده گیر قابلیت کارکرد بی وفقه را دارد؟
بله، این دستگاه قابلیت استفاده در 24 ساعت شبانه روز را داراست.
آیا دستگاه های ارده گیر مصرف برق پایینی دارند؟
بله با قرار داشتن قطعه اینورتر داخل این دستگاه ها، مصرف برق تا 60 درصد کاهش پیدا کرده است.
ظرفیت تولید هر مدل دستگاه ارده گیری چقدر میباشد؟
ظرفیت تولید دستگاه های ارده گیری از 1.5 تا 30 کیلوگرم در ساعت متفاوت میباشد.
بدنه دستگاه های ارده گیر از چه جنسی است؟
دستگاه های ارده گیری از پوشش تمام استیل ساخته شده است.