ارزانترین دستگاه میوه خشک کن خانگی

قیمت دستگاه میوه خشک کن با توجه به تغییرات ناگهانی ارز در کشور متفاوت است. طبیعی است هرچقدر ظرفیت تولید محصول توسط دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر می شود. هر خانواده باید بر اساس میزان نیاز خود و بودجه ای که برای این منظور کنار گذاشته است، اقدام به خرید دستگاه مناسب نماید. دستگاه میوه خشک کن به دو صورت می تواند کار کند و هر دو نوع آن در بازار وجود دارد. نوع اول با استفاده از انرژی الکتریکی و برق، انرژی لازم را برای خشک نمودن میوه ها فراهم می کند. نوع دوم دستگاه های میوه خشک گازی هستند که از انرژی گاز برای تولید گرما در داخل محفظه و خشک کردن میوه ها استفاده می نماید. دستگاه میوه خشک کن گازی نسبت به نوع برقی آن، دارای ابعاد بزرگتری بوده و بر اساس نوع مدل تغییر می کند. لازم به ذکر است ما در بکردانه تنها دستگاه های میوه خشک برقی را تولید و عرضه نمی نمائیم.

 

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی کمتر از دستگاه میوه خشک کن صنعتی می باشد، زیرا ابعادش نسبت به نوع صنعتی، بسیار کوچکتر است و برای گذاشتن در خانه نیاز به مکان بزرگی ندارد و به راحتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی
بنابراین شما می توانید با خرید این دستگاه در منزل خود، با خشک کردن میوه ها و فروش آن ها، درآمدزایی کرده و به اقتصاد خانواده خود کمک کنید زیرا بازار فروش میوه خشک بسیار داغ است و مردم هزینه زیادی برای خرید آن ها پرداخت می نمایند. میوه های خشک و ترد، طعم و مزه لذت بخشی دارد. همچنین بهتر است بدانید مدل هایی که تعداد سینی های بیشتری دارد، قیمتشان بالاتر می باشد. در صورتی که شما می خواهید از این دستگاه برای مصرف در ابعاد بزرگ و خروجی بیشتر استفاده نمایید، بهتر است مدل های 15 سینی و 30 سینی را بخرید زیرا به خوبی می توانند نیاز شما را رفع کنند.

 

قیمت میوه خشک کن خانگی

قیمت میوه خشک کن خانگی به ظرفیت تولید و امکانات آن بستگی دارد. برخی دستگاه های میوه خشک کن برقی و برخی گازی هستند. دستگاه های گازی در هر ساعت تقریبا بین 1 تا 2 لیتر گاز مصرف می کنند. دستگاه های میوه خشک ارائه شده در بکردانه از نوع برقی می باشند. اگر بخواهید میزان تولید روزانه دستگاه میوه خشک کن گازی را متوجه شوید، می توان گفت با دارا بودن میانگین 20 سینی بزرگ و استاندارد در آن حدود 50 تا 70 کیلو میوه خشک تولید کرد. این دستگاه ها مقاومت بسیار بالایی دارند و کار کردن با آن ها راحت است. صدای این دستگاه ها اصولا بسیار کم بوده و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و کسب اطلاعات در مورد دستگاه میوه خشک کن به سایت بکردانه مراجعه کرده و با شماره های مندرج در پایین سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورتی که می خواهید برای خرید دستگاه میوه خشک کن اقدام نمایید، بهتر است با کارشناسان بکردانه مشورت کرده و به صورت رایگان راهنمایی شوید. بدون شک بکردانه بهترین دستگاه ها را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهد. محض اطمینان می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه میوه خشک کن دیجی کالا و دیگر سایت ها را بررسی کنید و با قیمت های سایت بکردانه تطبیق دهید.

قیمت میوه خشک کن خانگی

میوه خشک کن ارزان

میوه خشک کن یکی از دستگاه هایی است که این روزها با توجه به استقبال بالای مردم از میوه خشک، طرفداران زیادی پیدا کرده است. بسیاری از افراد به دنبال خرید میوه خشک کن ارزان قیمت و با کیفیت برای تهیه میوه خشک در منزل خودشان هستند. با استفاده از میوه خشک کن می توان میوه های هر فصل را خشک و برای فصول بعدی سال آماده کرد. المان های مختلفی بر قیمت دستگاه میوه خشک کن اثر می گذارد از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ظرفیت و اندازه میوه خشک کن: هر چه ظرفیت و اندازه دستگاه میوه خشک کن بزرگتر باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.
  • داشتن ترموستات: با استفاده از ترموستات امکان تنظیم کردن دمای میوه خشک کن وجود دارد و می توان دما را با توجه به میوه ای که برای تهیه چیپس میوه در دستگاه قرار داده ایم، تنظیم کنیم. واضح است دمای بهینه برای میوه های مختلف متفاوت خواهد بود که البته دستگاه های دارای این قابلیت قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.
  • چگونگی جریان هوا در دستگاه میوه خشک کن: هر چه میزان توزیع جریان هوا در دستگاه میوه خشک کن یکنواخت تر و قدرتمندتر باشد ،میوه ها با کیفیت بالاتری خشک می شوند. کیفیت گردش هوا در دستگاه میوه خشک کن به کیفیت فن دستگاه وابسته است. لازم به ذکر است دستگاه های میوه خشک کنی که از جریان عمودی برای شک کردن میوه ها استفاده می کنند از نظر قیمت، ارزان تر هستند.
  • توان مصرفی: دستگاه های میوه خشک کن با قدرت بیشتر، میوه ها را سریعتر خشک می کنند و البته قیمت بالاتری نیز دارند.
  • میزان صدای ایجاد شده توسط دستگاه حین عمل خشک کردن میوه: در دستگاه های جدید میوه خشک کن سعی شده تا از میزان صدای تولید شده توسط دستگاه کاسته شود به طوری که سر و صدای ایجاد شده آزار دهنده نباشد.

با توجه به مجموعه عواملی که در بالا به آن ها اشاره شد و با در نظر گرفتن نیازهای شما برای خرید دستگاه میوه خشک کن، می توانید فاکتورهای مختلف را از چک لیست ویژگی های دستگاه میوه خشک کن حذف کنید و ارزان ترین دستگاه را با توجه به نیاز خود خریداری کنید البته دقت داشته باشید که هیچگاه کیفیت و نیاز خود را فدای قیمت ارزان دستگاه نکنید. میوه خشک کن را یکبار تهیه می کنید و برای چندین سال از آن استفاده می کنید پس دقت داشته باشید پرداخت کمی هزینه بیشتر، ارزش چندین سال استفاده راحت از دستگاه را خواهد داشت. شما عزیزان می توانید برای خرید میوه خشک کن ارزان و با کیفیت به بکردانه مراجعه کنید. دستگاه های تولید شده توسط بکردانه با توجه به کیفیت بالایی که دارند با قیمت منصفانه به بازار عرضه شده اند.

دیدگاه‌ها  
سلام خدا قوت
برای تولید میوه خشک پفکی چه نوع دستگاهی باید تهیه کنم و اینکه هزینه ی دستگاه چقدر هست و روش کار دستگاه چگونه هست؟
ممنون
قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی بدون گارانتی چقدره؟
به نقل از براتی:
قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی بدون گارانتی چقدره؟

سلام بر شما دوست عزیز. تمامی محصولات بکردانه با گارانتی معتبر ارائه می شوند. لذا برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه با کارشناسان فروش بکردانه تماس بگیرید تا شما را به طور دقیق راهنمایی کنند.
نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سوالات متداول ارزانترین دستگاه میوه خشک کن خانگی

برای خرید دستگاه میوه خشک کن خانگی ارزان باید به چه نکاتی توجه کرد؟
در هنگام خرید دستگاه میوه خشک کن خانگی ارزان باید به ظرفیت و اندازه دستگاه، ترموستات، چگونگی جریان هوا در دستگاه میوه خشک کن، توان مصرفی و میزان صدای ایجاد شده توسط دستگاه حین عمل خشک کردن میوه و البته انتظاراتی که از دستگاه برای تامین نیازهای خود دارید، دقت کنید.
قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت میوه خشک کن خانگی به ظرفیت تولید، نوع و امکانات آن بستگی دارد.