قیمت دستگاه میوه خشک کن با توجه به تغییرات ناگهانی ارز در کشور متفاوت است. طبیعی است هرچقدر ظرفیت تولید محصول توسط دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر می شود. هر خانواده باید بر اساس میزان نیاز خود و بودجه ای که برای این منظور کنار گذاشته است، اقدام به خرید دستگاه مناسب نماید. دستگاه میوه خشک کن به دو صورت می تواند کار کند و هر دو نوع آن در بازار وجود دارد. نوع اول با استفاده از انرژی الکتریکی و برق، انرژی لازم را برای خشک نمودن میوه ها فراهم می کند. نوع دوم دستگاه های میوه خشک گازی هستند که از انرژی گاز برای تولید گرما در داخل محفظه و خشک کردن میوه ها استفاده می نماید. دستگاه میوه خشک کن گازی نسبت به نوع برقی آن، دارای ابعاد بزرگتری بوده و بر اساس نوع مدل تغییر می کند. لازم به ذکر است ما در بکردانه تنها دستگاه های میوه خشک برقی را تولید و عرضه نمی نمائیم.

 

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی کمتر از دستگاه میوه خشک کن صنعتی می باشد، زیرا ابعادش نسبت به نوع صنعتی، بسیار کوچکتر است و برای گذاشتن در خانه نیاز به مکان بزرگی ندارد و به راحتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی
بنابراین شما می توانید با خرید این دستگاه در منزل خود، با خشک کردن میوه ها و فروش آن ها، درآمدزایی کرده و به اقتصاد خانواده خود کمک کنید زیرا بازار فروش میوه خشک بسیار داغ است و مردم هزینه زیادی برای خرید آن ها پرداخت می نمایند. میوه های خشک و ترد، طعم و مزه لذت بخشی دارد. همچنین بهتر است بدانید مدل هایی که تعداد سینی های بیشتری دارد، قیمتشان بالاتر می باشد. در صورتی که شما می خواهید از این دستگاه برای مصرف در ابعاد بزرگ و خروجی بیشتر استفاده نمایید، بهتر است مدل های 15 سینی و 30 سینی را بخرید زیرا به خوبی می توانند نیاز شما را رفع کنند.

 

قیمت میوه خشک کن خانگی

قیمت میوه خشک کن خانگی به ظرفیت تولید و امکانات آن بستگی دارد. برخی دستگاه های میوه خشک کن برقی و برخی گازی هستند. دستگاه های گازی در هر ساعت تقریبا بین 1 تا 2 لیتر گاز مصرف می کنند. دستگاه های میوه خشک ارائه شده در بکردانه از نوع برقی می باشند. اگر بخواهید میزان تولید روزانه دستگاه میوه خشک کن گازی را متوجه شوید، می توان گفت با دارا بودن میانگین 20 سینی بزرگ و استاندارد در آن حدود 50 تا 70 کیلو میوه خشک تولید کرد. این دستگاه ها مقاومت بسیار بالایی دارند و کار کردن با آن ها راحت است. صدای این دستگاه ها اصولا بسیار کم بوده و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و کسب اطلاعات در مورد دستگاه میوه خشک کن به سایت بکردانه مراجعه کرده و با شماره های مندرج در پایین سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورتی که می خواهید برای خرید دستگاه میوه خشک کن اقدام نمایید، بهتر است با کارشناسان بکردانه مشورت کرده و به صورت رایگان راهنمایی شوید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید
دستگاه های میوه خشک کن