سبد خرید0

قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی با توجه به تغییرات ناگهانی ارز در کشور متفاوت است. طبیعی است هرچقدر ظرفیت تولید محصول توسط دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر می شود. هر خانواده باید بر اساس میزان نیاز خود و بودجه ای که برای این منظور کنار گذاشته است، اقدام به خرید دستگاه مناسب نماید. دستگاه میوه خشک کن به دو صورت می تواند کار کند و هر دو نوع آن در بازار وجود دارد. نوع اول با استفاده از انرژی الکتریکی و برق، انرژی لازم را برای خشک نمودن میوه ها فراهم می کند. نوع دوم که در این مطلب می خواهیم درباره اش صحبت کنیم و از نامش نیز پیداست، از انرژی گاز برای تولید گرما در داخل محفظه و خشک کردن میوه ها استفاده می نماید. دستگاه میوه خشک کن گازی نسبت به نوع برقی آن، دارای ابعاد بزرگتری بوده و بر اساس نوع مدل تغییر می کند.

 

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی کمتر از دستگاه میوه خشک کن صنعتی گازی می باشد زیرا ابعادش نسبت به نوع صنعتی، بسیار کوچکتر است و برای گذاشتن در خانه نیاز به مکان بزرگی ندارد و به راحتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی
بنابراین شما می توانید با خرید این دستگاه در منزل خود، با خشک کردن میوه ها و فروش آن ها، درآمدزایی کرده و به اقتصاد خانواده خود کمک کنید زیرا بازار فروش میوه خشک بسیار داغ است و مردم هزینه زیادی برای خرید آن ها پرداخت می نمایند. میوه های خشک و ترد، طعم و مزه لذت بخشی دارد. همچنین بهتر است بدانید مدل هایی که تعداد سینی های بیشتری دارد، قیمتشان بالاتر می باشد. در صورتی که شما می خواهید از این دستگاه تنها برای مصرف خود استفاده نمایید و 4 تا 5 نفر هستید، بهتر است مدل های ۵ سینی را بخرید زیرا به خوبی می توانند حتی نیاز شما را رفع کنند.

 

قیمت میوه خشک کن گازی خانگی

قیمت میوه خشک کن گازی خانگی به ظرفیت تولید و امکانات آن بستگی دارد. این دستگاه ها در هر ساعت تقریبا بین 1 تا 2 لیتر گاز مصرف می کنند. اگر بخواهید میزان تولید روزانه دستگاه میوه خشک کن گازی را متوجه شوید، می توان گفت با دارا بودن 20 سینی بزرگ و استاندارد در آن حدود 50 تا 70 کیلو میوه خشک تولید کرد. این دستگاه ها مقاومت بسیار بالایی دارند و کار کردن با آن ها راحت است. صدای این دستگاه ها اصولا بسیار کم بوده و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی به سایت بکردانه مراجعه کرده و با شماره های مندرج در پایین سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورتی که می خواهید برای خرید دستگاه میوه خشک کن اقدام نمایید، بهتر است با کارشناسان بکردانه مشورت کرده و به صورت رایگان راهنمایی شوید.