دستگاه های ارده گیر عموما از دو دسته سنگی و صنعتی تشکیل می شوند. هر کدام بسته به شرایط استفاده کارایی خاصی دارند اما خروجی هر دو یکسان است. ارده ای روان بدون نیاز به جداسازی قسمت های خورد نشده و با کیفیت بالا محصولی است که این دو دستگاه به ما عرضه می کنند. دستگاه های ارده گیر بکردانه عموما از سایز های مختلفی تشکیل می شوند و گارانتی 1 ساله دارند. برای عزیزانی که قصد خرید این دستگاه های ارده گیری را دارند ما خدمات 10 ساله پس از فروش را به آن ها ارئه می کنیم تا نگرانی برای تعمیر یا خراب شدن دستگاه خود نداشته باشند.
شما همراهان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه های ارده گیری با بکردانه همراه باشید و از امکانات آن بهره ببرید

دستگاه ارده گیری خانگی برای چه کاری مناسب است؟

دستگاه های ارده گیری که از سایز کوچک تری برخوردار اند را می توان به عنوان یک ارده گیر خانگی شناخت. با توجه به افزایش قیمت دانه های روغنی کنجد و ... شاید بسیاری از فروشنده ها از موارد دیگری به عنوان متریال اولیه استفاده کنند و محصولی با درجه کیفی مناسب را به شما ارائه ندهند. اگر شما می خواهید از این مسئله جلوگیری کنید دو راه در پیش دارید. در گام اول می توانید فروشگاهی را برای خود انتخاب کنید که رضایت مردم همراه آن است و یا شما به محصولی که دریافت می کنید اطمینان دارید.
در گام بعدی می توایند یک دستگاه ارده گیری با سایز و حجم کوچک را خریداری کنید و به صورت شخصی ارده مورد نیاز خود را تهیه کنید. البته در گام دوم شما به محصول اطمینان بیشتری دارید زیرا به صورت شخصی آن را تهیه کرده اید.

دستگاه ارده گیری خانگی

آیا دستگاه ارده گیری خانگی بکردانه نیز وجود دارد؟

به صورت کلی بکر دانه دستگاه های ارده گیری صنعتی را در بازار به فروش می رساند اما اگر به دنبال دستگاهی هستید که در خانه از آن استفاده کنید بهتر است از حجم های کوچک تر این دستگاه ها استفاده کنید. در اول به این دلیل که حجم های کوچک تر ابعاد کوچک تری را شامل می شود که به شما کمک می کند در خانه فضای خالی مناسب را پیدا کنید. و دلیل بعدی آن است که خرید حجم کوچک تر برای خانه مناسب تر است و هزینه کم تری را شامل ی شود.

دستگاه ارده گیری خانگی

دستگاه ارده گیری خانگی به چه دستگاهی گفته می شود

دستگاه های ارده گیر خانگی عموما فضای کم تری را شامل می شوند و صدای کم تری را تولید می کنند. اما از نظر فنی و متریالی که برای ساخت آن ها استفاده شده با دستگاه های صنعتی و سنگی یکسان هستند. حجم دانه های روغنی که در دستگاه های خانگی وارد می شود کم تر است زیرا از ابعاد و مخزن کوچک تری برخوردار اند.

دستگاه ارده گیری خانگی

قیمت دستگاه ارده گیری خانگی چقدر است؟

با توجه به اینکه دستگاه های ارده گیر خانگی ابعاد کوچک تری دارند از قیمت کم تری نیز برخوردار هستند. دلیل آن این است که متریالی از جمله آهن یا فلزی که در دستگاه های صنعتی به کار برده شده بیشتر از دستگاه های خانگی است.
بکردانه عرضه کننده انواع و اقسام دستگاه های ارده گیری می باشد. شما دوستان عزیز می توانید برای مشاهده مشخصات قیمت و خرید دستگاه های ارده گیر سنگی و صنعتی با بکردانه همراه باشید و در صورت بروی مشکل با مشاوران متخصص ما در تماس باشید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید