بسته بندی ویژه بکردانه

با توجه به اینکه گروه تولیدی - صنعتی بکردانه محصولات خود را علاوه بر روش حضوری به صورت اینترنتی و غیر حضوری نیز بفروش می رساند، به منظور آسودگی خیال خریداران در زمینه دریافت دستگاه بصورت سالم، محموله های ارسالی را با توجه به روش ارسال بشکل مناسب بسته بندی می کند. بکردانه یکی از بهترین شرکت های تولید کننده میوه خشک کن در بازار کشور ایران است؛ که شما می توانید انواع دستگاه میوه خشک کن در ابعاد مختلف را از این مجموعه تهیه کنید. 

انواع روش های بسته بندی بکردانه

یکی از دغدغه های مشتریان در هنگام خرید انواع دستگاه های بکردانه، چگونگی بسته بندی و ارسال محموله های خریداری شده است. ما در گروه بکردانه این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که تمامی دستگاه ها با توجه به روش ارسال آن ها به شکلی کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی و ارسال خواهد شد. تمامی دستگاه هایی که برای ارسال به مشتریان از خط تولید بکردانه خارج می شود در بسته بندی های صادراتی به دست خریداران خواهد رسید.

چگونگی بسته بندی ویژه بکردانه

بسته بندی دستگاه ها با توجه به ابعاد و اندازه آن و نحوه ارسال اعم از زمینی یا هوایی به روش های مختلف انجام می شود. همانطور که قبلا اشاره شد برای ارسال دستگاه های بکردانه، آن ها را به شکل اصولی بسته بندی می کنیم. برای این منظور ابتدا دستگاه را با استفاده از فوم و پلاستیک کاور کرده و سپس در جعبه های چوبی قرار می دهیم. معمولا برای ارسال هوایی جعبه های چوبی بر روی پالت های چهارتایی قرار گرفته و سلفون پیچی می شود. برای دستگاه های بزرگ که به صورت زمینی ارسال می شوند، بسته بندی به شکل فوم و پلاستیک بر روی پالت های چوبی انجام خواهد شد.