سبد خرید0
 • دستگاه روغن گیری

  تولیدکننده ی دستگاه های روغنگیری
  از دانه های طبیعی در ابعاد
  و ظرفیت های مختلف

  اطلاعات بیشتر
 • دستگاه کره گیر

  قابلیت کره گیری از تمامی مغزیجات
  و کاربری آسان

  اطلاعات بیشتر
 • دستگاه ارده گیری

  تولید دستگاه های ارده ساز صنعتی
  و سنتی در ابعاد و کارایی متفاوت

  اطلاعات بیشتر
 • صادرات

  توانایی صادرات به کشور های مختلف
  با راه های هوایی ، دریایی و زمینی

  اطلاعات بیشتر
 • دستگاه میوه خشک کن

  جنس بدنه تمام استیل
  مجهز به المنت برقی
  فن های سیرکولاتور و عدم نیاز به دودکش

  اطلاعات بیشتر
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و ماشین آلات صنعتی توسط گروه بکردانه انجام می گردد. دستگاه روغن گیری از برترین تولیدات گروه تولیدی بکردانه به مدیریت آقای محمد صادق شرکت العباسیه است که در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه روغن گیری و دستگاههای روغن کشی پرس سرد آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاه ، با تکیه بر طراحی بروز و حرفه ای محصولات ، به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده دستگاه های روغن گیری در سطح کشور شناخته شود. بهره گیری از تیم طراحی و مهندسی مجرب ، استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش سریع و مطمئن بکردانه را به عنوان یک شریک قابل اطمینان در عرصه تجهیزات غذایی معرفی کرده است.

دارنده ی گواهی نامه ی CE اروپا
و گواهی نامه ایزو 9001

certificate 3
certificate 2

اخبار بکردانه

 دستگاه روغن گیری

دستگاه روغن گیری امروزه مورد استقبال مشاغل خانگی و صنعتی بسیاری قرار گرفته است. ارزش غذایی روغن های حاصل از دستگاه های روغن گیری برهمگان آشکار است. از این رو افزایش میزان تقاضا برای روغن دانه های خوراکی منجر به افزایش استفاده از دستگاه روغن گیری شده است. دستگاه روغن گیری امکان روغن گیری دانه های مختلف روغنی همانند دانه بادام، دانه آفتابگردان، هسته انگور، هسته زیتون، سیاه دانه و دانه کنجد را دارد.
دستگاه روغن گیری تکنولوژی است که از سال 1876 یعنی حدودا 140 سال پیش برمی گردد. دستگاه روغن گیری در ابتدا با مصرف انرژی بالایی همراه بود اما در راستای پیشرفت تکنولوژی محصولاتی در این زمینه تولید شد که مصرف انرژی را به حداقل رسانده و با بازده بالا همراه شد.
دستگاه روغن گیری
 

 روغن گیری

روغن گیری یکی از روش های تولید روغن است که به دلیل مصارف خوراکی و کاربردهایی که در درمان بیماری ها دارد امروزه مورد استقبال مردم واقع شده است. روغن گیری از دیرباز تا کنون بوده اما شاید امروزه به دلیل روشن شدن خواص آن بیشتر به روغن گیری توجه می شود. روغن گیری در گذشته توسط چرخ عصاری که از صنایع باستانی ایران است انجام می گردیده است.

 روغن کشی

روغن کشی همانطور که مطرح شد مربوط به امروز و دیروز نیست و تارخچه ای دیرینه در فرهنگ ما دارد. روغن کشی در گذشته توسط چرخ عصاری انجام می گردیده است. برای ورودی دانه ها ابتدا درون استوانه ای چوبین ریخته می شدند و سپس تیری در انتهای آن استوانه قرار داده می شد و تیر به اسب بسته می شد. با حرکت اسب سایش بین چوب و دانه های روغنی ایجاد شده و خروجی حاصل به صورت روغن در زیر آن جمع می شود. مکانیزم روغن کشی امروز نیز بر همین اساس است با این تفاوت که تکنولوژی جدید و استانداردهای روز دنیا در راستای ایجاد ایمنی و بهداشت با آن تلفیق گردیده است.
خرید دستگاه روغن گیری
 

 خرید دستگاه روغن گیری

خرید دستگاه روغن گیری برای مشاغل خانگی و صنعتی زمانی پربازده خواهد بود که متریک هایی در هنگام خرید دستگاه رعایت گردد. خرید دستگاه روغن گیری را با دقت فراوان انجام دهید و در زمان انتخاب به عواملی همچون میزان مصرف انرژی دستگاه روغن گیری، توان تولید آن، قدرت دستگاه روغن گیری، کیفیت دستگاه روغن گیری و بازده آن توجه فرمایید. لازم است در دستگاه روغن گیری تمامی استانداردهای بهداشتی لازم در دسترسی اپراتور به تمامی قسمت های آن رعایت شده باشد.

 دستگاه روغن کشی

دستگاه روغن کشی بدین صورت کار می کند که ابتدا دانه های که قرار است روغن آن ها کشیده شود داخل داخل سیلندر ورودی ریخته می شود. سپس پیچ چرخنده شروع به چرخش کرده و سبب خرد شدن دانه ها، له شدن آنها و در نهایت خروج روغن حاصل از دانه ها می شود. دستگاه روغن کشی معمولا در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که از آن جمله می توان به دستگاه روغن گیری پرس سرد و پرس گرم اشاره کرد.

 ماشین آلات روغن کشی

ماشین آلات روغن کشی در 5 دهه اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. ماشین آلات روغن کشی در ابتدا با روش های گرم انجام می گردیده است که متأسفانه منجر به ایجادسرطان های سینه و کبد می گردیده است. در حال حاضر و در دهه اخیر استفاده از روش پرس سرد بهترین شیوه در ماشین آلات روغن کشی است که استفاده می گردد. ماشین آلات روغن کشی همانطور که مطرح شد می بایست در درجه اول از لحاظ ایمنی و بهداشت استاندارد باشند.
قیمت دستگاه روغن گیری
 

 دستگاههای روغن کشی

دستگاههای روغن کشی از لحاظ ابعاد، توان تولید، کیفیت و ... در مدل های مختلفی تولید می شوند. گروه تولیدی بکردانه از برجسته ترین گروه های صنعتی در تولید دستگاههای روغن کشی است. دستگاههای روغن کشی بکردانه مناسب برای روغن کشی انواع دانه های روغنی اعم از دانه انار، هسته زیتون، سیاه دانه و سایر دانه های روغنی می باشد. بکردانه با طراحی منحصر بفرد دستگاههای روغن کشی همراه با نوآوری و تکنولوژی روز موفق به دریافت گواهی نامه استانداردهای بین المللی در تولید تولید دستگاههای روغن کشی شده است.

انواع دستگاه های روغن کشی

دستگاه روغن کشی پرس سرد

بعد از همه ایراداتی که به روغن های تولید شده به روش گرم وارد شد و به  وضوح دیدند که این روغن ها باعث بروز بیماری هایی مانند سرطان سینه در بانوان، بیماری های قلبی و عروقی، کمبود انرژی وبیحالی، نا باروری، ام اس و... می شوند؛ روش های زیادی برای رهایی از این مشکلات بود که که یکی از آن ها روغن گیری به  روش پرس سرد بود.
این روش بیشتر برای افرادی محبوب است که کیفیت را به کمیت ترجیح می دهند؛ چرا که وقتی از این روش برای روغن گیری استفاده می کنند روغن دانه هایی مانند کنجد یا بادام زمینی به  صورت کامل گرفته نمی شود، اما در عوض روغنی که به  دست می آورید بسیار با کیفیت، بدون ضرر و طبیعی خواهد بود. همچنین هر چقدر در خصوص خواص دارویی و مفید بودن روغن های طبیعی می شنوید مربوط به روغن هایی است که با استفاده از دستگاه روغن گیری پرس سرد گرفته می شود.
دستگاه روغن گیری پرس سرد خانگی به این شکل عمل می کند که در آن روغن به  دست آمده فقط 40 درجه سانتی گراد حرارت دارد و همین موضوع باعث می شود که هیچ آسیبی به روغن وارد نشود.
قیمت دستگاه روغن گیری پرس سرد به برند گارخانه سازنده، ابعاد دستگاه، توان و میزان مصرف برق  آن بستگی دارد. البته برای کسانی برای قصد راه اندازی کسب و کار روغن گیری را دارند، دستگاه پرس سرد روغن گیری در طولانی مدت به صرفه تر خواهد بود، چرا که هم محصول با کیفیت تری تولید می کنید که مشتریان بهتری دارد و هم از طرفی مصرف برق دستگاه پرس سرد بسیار کمتر از نمونه پرس گرم است.

دستگاه روغن کشی پرس گرم

روغنی که این دستگاه به  شما تحویل می دهد از نظر علمی قابلیت استفاده به صورت خوراکی را ندارد و مشکلاتی دارند که در ادامه برای شما توضیح می دهیم:

 • روغن به دست آمده با استفاده از دستگاه روغن کشی پرس گرم دارای دانه های تیره ای هستند که در اثر حرارت بوجود آمده اند.
 • ماهیت این روغن ها به طور کلی بهم ریخته است و میزان ترانس آنها تغییر پیدا می کند.
 • این روغن ها بسته به دانه ای که روغن از آن ها استخراج شده است ممکن است دارای سموم مختلفی مانند: گلیکوزیلانت، اروسیک اسید و یا گسیپول هستند.
 • سازگاری طبیعی روغن هایی که در روش روغن گیری با پرس گرم به دست می آید اصلا در وضعیت خوبی قرار ندارد و همه آن خواص دارویی که از روغن های طبیعی می شنوید در روش گرم از بین می روند.

البته گفتنی است که کسانی که از روش روغن گیری گرم استفاده می کند بر این عقیده هستند که با پالایش شیمیایی می توانند روغن را به حالت طبیعی خود در بیاورند که این کار در اصل نشدنی است و فقط مسائل ظاهری این روغن ها برطرف می شود و سایر مشکلات مربوط به  آن که مربوط به  ساختار روغن است به قوه خود باقیست.

 
سوالات متداول
 
روغن گیری به چند روش انجام می شود؟
روغن گیری به دو روش پرس گرم و پرس سرد اتفاق میافتد. روغن گیری به روش پرس گرم روغنی که به شما تحویل می دهد از نظر علمی قابلیت استفاده به صورت خوراکی را ندارد. دستگاه روغن گیری پرس سرد به این شکل عمل می کند که در آن روغن به دست آمده فقط 40 درجه سانتی گراد حرارت دارد و همین موضوع باعث می شود که هیچ آسیبی به روغن وارد نشود.
 
قیمت دستگاه روغن گیری چقدر است؟
قیمت دستگاه روغن گیری پرس سرد ابعاد دستگاه، توان و میزان مصرف برق آن بستگی دارد. البته برای کسانی برای قصد راه اندازی کسب و کار روغن گیری را دارند، دستگاه های پرس سرد در طولانی مدت به صرفه تر خواهد بود، چرا که هم محصول با کیفیت تری تولید می کنید که مشتریان بهتری دارد و هم از طرفی مصرف برق دستگاه پرس سرد بسیار کمتر از نمونه پرس گرم است.
 
روغن گیری و انواع دستگاه های روغن گیری را چگونه می تونم تهیه کنم؟
شما عزیزان می توانید برای خرید به سایت بکردانه مراجعه و یا جهت راهنمایی با شماره 09131175634 تماس حاصل فرمایید.
 
مشاهده بیشتر