در بسیاری از موارد دیده می شود که فروش آسیاب های دسته دوم با استقبال بالایی در میان عموم مواجه است. آیا یک آسیاب دسته دوم می تواند نیاز و توقع شما از یک آسیاب را برطرف کند؟
آسیاب ها در انواع خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تولید و به فروش می رسند. آسیاب دسته دوم به کالایی گفته می شود که قبلا مورد استفاده قرار گرفته است. نوع آسیاب و مدت زمانی که از آن استفاده شده است تاثیر بسزایی در کیفیت این محصول دارد.
خرید این محصول ممکن است از نظر صرف هزینه به نفع خریدار باشد اما سوال این است که این مقرون به صرفگی ارزش خرید این کالا را دارد؟ و آیا تضمینی برای کارکرد سالم و بی نقص این دستگاه وجود دارد؟ آن چه در باره دستگاه آسیاب مورد توجه است جنس بدنه، کارکرد مطلوب و دوام دستگاه است.

چرا خرید آسیاب دسته دوم توصیه نمی شود؟

چرا خرید آسیاب دسته دوم توصیه نمی شود؟

اولین نکته درباره خرید آسیاب دسته دوم این است که شما با خرید یک دستگاه مستعمل، هیچ تضمینی برای عملکرد صحیح دستگاه ندارید چرا که این دستگاه ها یا ضمانت ندارند یا مدت زمان ضمانت و خدمات پس از فروش آن ها به پایان رسیده است.
نکته دوم این است که میزان کارکرد دستگاه آسیاب چقدر بوده است؟ هر چه میزان کارکرد دستگاه بیشتر باشد استهلاک آن بیشتر میشود. با بالا رفتن استهلاک دستگاه کارآیی و بازده آن پایین می آید پس شما نمی تواند انتظار بالایی از محصول تولیدی خود داشته باشید؟
بدنه و تیغه های دستگاه در یک دستگاه آسیاب بسیار حائز اهمیت هستند به گونه ای که دچار آسیب و زنگ زدگی نشده باشند، اگر دستگاه دسته دوم از نظر بدنه و تیغه مشکل داشته باشد خرید آن به هیچ وجه مورد توصیه نیست. خریداران دستگاه های آسیاب دسته دوم اغلب برای صرفه جویی در هزینه به خرید آن اقدام می کنند اما با توجه به مواردی که ذکر شد خرید یک دستگاه آسیاب دسته دوم ریسک بالایی دارد چه بسا اینکه این دستگاه قرار باشد در مقیاس های صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار گیرد که در این صورت صاحبان کسب و کار را با ضرر های مالی بزرگی مواجه می کند.

به جای آسیاب دسته دوم، دستگاهی با قیمت مناسب و کارایی بالا بخرید

به جای آسیاب دسته دوم، دستگاهی با قیمت مناسب و کارایی بالا بخرید

بهترین ایده به جای خرید یک دستگاه آسیاب دسته دوم این است که به دنبال خریدن دستگاهی نو و با کیفیت اما با قیمت مناسب باشید.
اگر نگران هزینه و قیمت دستگاه هستید، مجموعه بکردانه، متخصص در زمینه طراحی و تولید انواع آسیاب، این نگرانی شما را برطرف کرده است. شما در این مجموعه می توانید هر نوع آسیابی را متناسب با بودجه خود تهیه کنید. کالاهای ارائه شده در این مجموعه دارای تضمین و خدمات پس از فروش هستند. از سویی با خرید یک محصول با کیفیت می توانید بازده کار خود را بالا ببرید.
خرید آسیاب های دسته دوم از نظر متخصصان و کارشناسان به هیچ عنوان مورد توصیه نیست. برای خرید یک دستگاه آسیاب با قیمت مناسب می توانید به سایت بکردانه مراجعه واز نمونه های آسیاب موجود در این سایت دیدن کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید