نمایشگاه بین المللی ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه بین المللی یکی از همایش بزرگ بین کشورهای دنیا می باشد که هر ساله شرکت های فعال در زمینه ماشین آلات صنعتی دستاوردهای مهم خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهند. نمایشگاه بین المللی ماشین آلات صنعتی که از مهمترین رویدادهای بزرگ صنعتی در دنیا محسوب می شود، هر ساله در یک روز مشخصی از سال به مدت چهار روز برای معرفی ماشین های صنعتی در نظر گرفته می شود که یک فرصت خوب برای نمایش دادن صنایع به مشتریان می باشد.

نمایشگاه بین المللی دستگاههای صنعتی

هدف از برگزاری این نمایشگاه، نمایش دادن ماشین آلات صنعتی و ایجاد فضای تخصصی در سطح بین الملل است تا افراد صنعتگر با توجه به دانش متکی به خود بتوانند وارد فضای رقابتی شوند و بتوانند محصولات خود را به مشتریان بفروشند. هر ساله استان های بزرگ صنعتی از جمله تهران، اصفهان، تبریز میزبان نمایشگاه بین المللی دستگاههای صنعتی می باشند و سالن نمایشگاه برای نمایش دادن ماشین آلات صنعتی است.

نمایشگاه بین المللی دستگاههای صنعتی

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات صنایع غذایی

با توجه به پیشرفت های صنعتی اصفهان و انتخاب این شهر به عنوان قطب صنعتی ایران هر ساله میزبان نمایشگاه های بین المللی می باشد که علاوه بر میزبانی شرکت های داخلی، میزبان شرکت های خارجی نیز است. در این سالن ها که برای نمایش دادن انواع تجهیزات کارگاهی، ابزارآلات و دستگاههای صنعتی می باشد می توانید با تولید کنندگان بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنید.