طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و ماشین آلات صنعتی توسط گروه بکردانه انجام می گردد. گروه تولیدی بکردانه به مدیریت آقای محمد صادق شرکت العباسیه است که در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه روغن گیری و دستگاه های روغن کشی پرس سرد آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاه ، با تکیه بر طراحی بروز و حرفه ای محصولات ، به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده دستگاه های روغن گیری در سطح کشور شناخته شود. بهره گیری از تیم طراحی و مهندسی مجرب ، استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش سریع و مطمئن بکردانه را به عنوان یک شریک قابل اطمینان در عرصه تجهیزات غذایی معرفی کرده است.

بکردانه

امروزه مورد استقبال مشاغل خانگی و صنعتی بسیاری قرار گرفته است. بکردانه از جمله گروه های صنعتی ارائه دهنده دستگاه های مربوط به مشاغل خانگی و صنعتی است. ارزش غذایی روغن های حاصل از دستگاه های روغن گیری برهمگان آشکار است. از این رو افزایش میزان تقاضا برای روغن دانه های خوراکی منجر به افزایش استفاده از دستگاه روغن گیری شده است.دستگاه روغن گیری تکنولوژی است که از سال 1876 یعنی حدودا 140 سال پیش برمی گردد. دستگاه روغن گیری در ابتدا با مصرف انرژی بالایی همراه بود اما در راستای پیشرفت تکنولوژی محصولاتی در این زمینه تولید شد که مصرف انرژی را به حداقل رسانده و با بازده بالا همراه شد.


بکردانه 

گروه صنعتی بکردانه

گروه صنعتی بکردانه همراه و همیشگی شما در چندین دهه بوده و با ارائه دستگاه های صنایع غذایی خود در زمینه دستگاه های رغن گیری و روغن کشی، میوه خشک، ارده گیر یو  کره گیری سعی برآن داشته است تا بتواند کارآفرینی را برای جوانان عزیزن ارائه دهد.مشاغله حاصله به دلیل مصارف خوراکی و کاربردهایی که در درمان بیماری ها دارد امروزه مورد استقبال مردم واقع شده است.  تکنولوژی روز دنیا در مکانیزم دستگاه های تولیدی گروه بکردانه و استانداردهای روز دنیا در راستای ایجاد ایمنی و بهداشت با آن تلفیق گردیده است.گروه صنعتی بکردانه

شرکت بکردانه

شرکت بکردانه ارائه دهنده انواع تجهیزات صنعتی و دستگاه های مربوط در حوزه صنعت غذایی می باشد.