سبد خرید0

 گروه تولیدی بکردانه به پشتوانه طراحی و تولید کلیه قطعات بدنه و سیلندر به صورت بومی،در هر زمان که مشتری نیاز به قطعات یدکی داشته باشد تهیه و ارسال قطعات یدکی را در کمترین مدت ممکن  انجام می دهد. همچنین کلیه قطعات یدکی در انبار شرکت که تحت استاندارد ایزو9001 ایجاد شده است و به صورت روزانه کنترل می شود ،موجود می باشد و مشتریان محترم بکردانه همیشه نسبت به تامین قطعات مورد نیاز خیالی آسوده خواهند داشت.

قطعات یدکی دستگاه های روغنگیری پرس سرد

به علت فشار و استهلاک بالای درون سیلندر در عمل روغنگیری ،بحث سایش و اصطکاک قطعات در گذر زمان امری اجتناب ناپذبر می باشد . در انتخاب فولاد ها بخش های مختلف سیلندر بالاترین درجه سختی وبهترین نوع فولادهای آلیاژی به همراه درنظرگرفتن شرایط فشار ایجاد شده روی هر قطعه درنظر گرفته شده است که این امر عمر عمر قطعات را در بالاترین حد ممکن تضمین می کند .بهطور معمول پس از سه سال استفاده مکرر روزانه از دستگاه روغنگیری نیاز به تعویض مارپیچ ، خرد کن و پریجت می باشد که بسته به دانه روغنگیری (سخت یا نرم) این زمان می تواند کم تر یا بیشتر باشد.لازم به ذکر است کلیه قطعات با دستگاه های ماشین آلات CNC و بالاترین کنترل های کیفی تولید می گردد.

spare parts 1 spare parts 2 spare parts 4 spare parts 5 spare parts 5

قطعات یدکی دستگاه های ارده ساز ، کره ساز و میکرون فیلتر

در دستگاه های کره ساز و ارده ساز هم  به علت نوع دانه مورد استفاده که معمولا نرم می باشد و همچون فشار بسیار کمتر در هنگام عملیات نسبت به دستگاه های روغنگیری ،عمر قطعات آسیاب بسیار بالا می باشد . با این وجود قطعات آسیاب مورد استفاده در دستگاه کره ساز از استیل سخت شده آلیاژی استفاده شده است که علاوه بر سختی بالا قابلیت شستشو را نیز دارند . با این وجود کلیه قطعات یدکی مورد نیاز از جمله مارپیچ ،تیغه های آسیاب و موتور گیربکس و لوازم برقی و جانبی همگی به صورت کامل در انبار شرکت موجود می باشد.