دستگاه روغن گیری و دستگاه ارده گیری خانگی کوچک یکی از وسایل بسیار کارآمدی است که استفاده از آن به شما کمک می کند که در کنار گرفتن روغن دانه های روغنی مانند کنجد، بادام زمینی و...، با برنامه ریزی درست بتوانید درآمد محدودی هم به دست بیاورید. در ادامه این مطلب از بکردانه قصد داریم که اطلاعات مناسبی در مورد دستگاه روغن گیری خانگی با شما در میان بگذاریم که به این صورت بتوانید تصمیم درست تری در مورد خرید این دستگاه ها بگیرید. البته این مورد مهم را در نظر داشته باشید که علاوه بر موضوع کسب درآمد محدود، استفاده از این دستگاه ها به شما کمک می کند که به راحتی روغن های مورد نیاز خود را به صورت سالم و با استفاده از مواد اولیه ارگانیک تهیه کنید.

 

دستگاه روغن گیری خانگی کوچک

استفاده از دستگاه روغن گیری خانگی کوچک

استفاده از دستگاه روغن گیری خانگی کوچک بدون شک برای تولید روغن خوراکی مورد نیاز خود شما گزینه بسیار مناسبی است و قبلا در مورد مزایای استفاده از روغن های گیاهی و طبیعی که در خانه آماده می کنید صحبت کرده ایم؛ به همین دلیل در ادامه بیشتر در مورد استفاده از این دستگاه ها در راستای کسب درآمد در خانه صحبت می کنیم.

استفاده از یک دستگاه روغن گیری کوچک برای کسب درآمد می تواند قدم اول برای فعالیت در زمینه روغن گیری باشد و بی شک باید بدانید که اگر کسب و کار شما موفق بود می توانید به سراغ دستگاه های روغن گیری صنعتی و تولید عمده روغن های گیاهی و طبیعی بروید. در مراحل اولیه کار مشتریان شما می ‌توانند همسایه‌ ها و یا آشنایان شما باشند که به راحتی به شما اعتماد می کنند و برای تبلیغ محصول خود به آنها نیاز به امکانات زیادی ندارید. بعد از این که مشتریان خود را پیدا کردید و میزان تقاضا برای محصولات شما بیشتر شد، به راحتی می توانید از دستگاه های بزرگ تر استفاده کنید یا اینکه بقیه نزدیکان خود را ترغیب به خرید دستگاه روغن گیری خانگی کنید و خودتان در این میان مسئول پخش و فروش روغن و از طرفی تامین مواد اولیه شوید، این کار باعث می شود که بخشی از زحماتی که بر دوش شماست کمتر شود و از آن مهمتر برای خویشاوندان و اطرافیان خود شغل ایجا کنید.

از آنجایی که دستگاه روغن گیری خانگی ارزان کوچک، فضای کمی را اشغال می کند شما به راحتی می توانید در هر خانه‌ای از آنها استفاده کنید و گزینه بعدی که باعث می شود مردم به استفاده از چنین دستگاه هایی رو بیاورند، قیمت مناسب آنهاست و همین موضوع به شما کمک می کند که با یک سرمایه اولیه کم یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید به راحتی روغن مورد نظر خود را به تولید برسانید.

دستگاه روغن گیری خانگی کوچک

دستگاه روغن گیری خانگی

دستگاه روغن گیری خانگی به طور کلی دارای انواع مختلفی است که شما با توجه به دانه های روغنی که قصد روغن گیری از آنها را دارید، حجم روغن تولیدی بر اساس زمان، میزان مصرف برق، حجم دستگاه و فضایی که اشغال می کنند و… باید دستگاه متناسب با نیاز های خود را خریداری کنید. استفاده از روغن های ارگانیک و طبیعی مانند روغن کنجد برای مصارف خوراکی امروزه بسیار مهم شده است، چرا که از طرفی ما شاهد بی اعتماد شدن مصرف کنندگان نسبت به روغن هایی هستیم که در بازار عرضه می شوند و از سوی دیگر مزایای بی شمار استفاده از روغن های گیاهی (مانند روغن کنجد طبیعی) باعث استقبال بیشتر مردم از این روغن ها شده است. پس در چنین شرایطی استفاده از دستگاه روغن گیری خانگی میتواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد، اما این مورد را فراموش نکنید که این دستگاه ها دارای نمونه های مختلفی هستند و باید قبل از خرید بررسی کنید که کدام یک از انواع این دستگاه می تواند نیازهای شما را پوشش دهد.

این نکته بسیار مهم را به یاد داشته باشید که در زمان حال تمرکز بسیاری از رسانه های رسمی و غیررسمی روی داشتن یک زندگی سالم متمرکز است و تاثیری که سلامت خورد و خوراک بر روی سلامتی فرزندان دارد، غیر قابل چشم پوشی است؛ پس می‌توان گفت که اکنون زمان بسیار خوبی برای خرید یک دستگاه روغن گیری خانگی و راه اندازی یک کسب و کار کوچک و کسب درآمد از آن است. سایت بکردانه با تجربه بالایی که در زمینه تولید و فروش دستگاه روغن گیری خانگی کوچک و بزرگ دارد می تواند به شما کمک کند که دستگاه روغن گیری مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کرده و با اطمینان از کیفیت خریداری کنید. برای اطلاع بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
# شاهسونی 1401-02-08 12:23
دستگاه روغن گیری خانگی و دستگاه ارده میخوام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ادمین بکردانه 1401-08-18 14:35
به نقل از شاهسونی:
دستگاه روغن گیری خانگی و دستگاه ارده میخوام

عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز، می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید، ممنون از همراهی شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نظرات خود را با ما در میان بگذارید


سوالات متداول دستگاه روغن گیری خانگی کوچک

کدام مدل از دستگاه روغن گیری کوچک مناسب مصرف خانگی است؟
دستگاه روغن گیری کوچک مینی پرس بکردانه 25 از محصولاتی است که برای استفاده خانگی مناسب است.
برای استعلام قیمت و کسب مشاوره درباره دستگاه روغن گیری خانگی کوچک چکار باید کرد؟
شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات تخصصی درباره انواع دستگاه روغن گیری خانگی با کارشناسان بکردانه تماس بگیرید.