اگر به دنبال خرید یک آسیاب ادویه باشید با نمونه های متفاوتی از برند های خارجی و داخلی مواجه می شوید. سوال این است که کدام نوع از این آسیاب ها کیفیت مطلوب تری دارند و برای خرید متناسب ترند.

متاسفانه یک تصور عمومی غلط درباره خرید کالاهای ایرانی و خارجی وجود دارد که هر نوع کالای خارجی کیفیت بهتری دارد! این مقایسه در بسیاری از موارد غلط است چرا که برخی کالا های ایرانی مانند آسیاب ادویه از چندین جهت بهتر و قابل رقابت با نمونه های خارجی موجود در بازار هستند.

نکته قابل توجه در خرید آسیاب های خارجی این است که برای خرید آن ها باید قیمت گزافی پرداخت شود چرا که این محصولات به قیمت دلار خریداری و وارد کشور می شوند و این موضوع ممکن است قیمت بسیار بالایی را به خریدار تحمیل کند. آسیاب های خارجی که در بازار وجود دارند دارای انواع بسیار با کیفیتی هستند اما قیمت این دستگاه ها بسیار بالا است.

کیفیت آسیاب ادویه ایرانی نسبت به نمونه های چطور است

کیفیت آسیاب ادویه ایرانی نسبت به نمونه های چطور است

در مقایسه دستگاه های مربوط به صنایع غذایی چند پارامتر مد نظر است. کارشناسان با مقایسه این پارامتر ها کیفیت یک محصول را نسبت به موارد مشابه تعیین می کنند.

  • جنس بدنه و تیغه یک آسیاب چه برای مصارف خانگی و چه صنعتی باید درجه یک و ضد زنگ باشد. تیغه ها باید کاملا تیز باشند و مانعی برای کارآیی آن ها وجود نداشته باشد.
  • نوع سوخت یک دستگاه آسیاب بسیار مهم است. در واقع هر چه سوخت دستگاه در دسترس تر باشد دستگاه مناسب تر است.
  • دستگاه های آسیاب هوشمند، کارآیی بهتری دارند و کار کردن با آن ها راحت تر است. دستگاه های آسیاب خارجی و ایرانی بسیاری به صورت هوشمند ساخته و وارد بازار شده اند.
  • سایز و ابعاد یک آسیاب بسیار مهم است. اندازه یک آسیاب باید نسبت به ظرفیت تولیدی آن مناسب باشد.
  • آسیاب ها چه در نمونه های خارجی و چه در نمونه های ایرانی باید حتما دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش باشند.

آسیاب ادویه ایرانی بکردانه: قابل رقابت با دستگاه های خارجی

آسیاب ادویه ایرانی بکردانه: قابل رقابت با دستگاه های خارجی

آسیاب های خارجی حتما باید از نمایندگی های مجاز تهیه شوند تا در صورت نیا، توسط این شرکت ها تعمیر و یا تعویض شوند. این موضوع ممکن است مشکلاتی را برای خریدارن ایجاد کند به طور مثال قطعه خراب شده در دستگاه آسیاب خراب باشد و دسترسی به آن امکان نداشته باشد.

این در صورتی است که شما به راحتی می توانید با انتخاب یک برند ایرانی با کیفیت علاوه بر خرید محصول مرغوب، قیمت کم تری نیز بابت آن پرداخت کنید.

مجموعه بکردانه با داشتن کارشناسان و متخصصان حرفه ای در زمینه طراحی و تولید دستگاه های صنایع غذایی، بهترین و با کیفیت ترین انواع آسیاب را به تولید رسانده است. آسیاب های تولیدی این مجموعه از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند به گونه ای که از هر نظر با نمونه های خارجی موجود در بازار در رقابت هستند.

قیمت آسیاب های تولیدی گروه بکردانه نسبت به نمونه های خارجی بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید