آسیاب های عطاری از نظر ظاهری با آسیاب های خانگی تفاوت های زیادی را دارند. این آسیاب ها به دلیل قدرت بالای خود امکان پودر کردن انواع محصولات عطاری را دارند. البته عیب بزرگ این دستگاه‌ها صدای بیش از حد آنها است. از این رو باید آن ها را در مکان ‌هایی که میزان انتقال صدا در آنها کم است، قرار داد. معمولاً بهترین آسیاب های عطاری در نوع فلزی و استیل به فروش می رسند. این آسیاب ها در اغلب شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و هرگز خراب نمی شوند. شرکت بکردانه را می توان یکی از تولید کنندگان معروف ایرانی دانست که در عرصه تولید آسیاب های حرفه ای و عطاری پیشتاز بوده است. 

ویژگی های بهترین مارک آسیاب عطاری

هنگام خرید آسیاب عطاری توجه به چند نکته از اهمیت بالایی برخوردار است. این نکات عبارتند از:

  • قابلیت تخلیه مفصلی
  • تمام استیل بودن دستگاه
  • قابلیت شستشو و ایمنی کاربر
  • کارکرد تیغه ای در دور بالا
  • صدای کم
  • قدرت بالا در آسیاب کردن
  • قیمت مناسب

همانطور که مشاهده می کنید یک دستگاه آسیاب عطاری باید از مولفه‌های فوق برخوردار باشد. در غیر این صورت هرگز ارزش خرید نداشته و باید به دنبال مارک های بهتری گشت. خوشبختانه اغلب دستگاه‌های آسیاب عطاری از کیفیت بالا برخوردار بوده دارای قطعات تمام استیل هستند. این قطعات می توانند طول عمر دستگاه را تا چندین برابر افزایش داده و ارزش کار آن را بالا ببرند. گفتنی ا‌ست وجود تایمر و قابلیت های مختلف می‌تواند یک مزیت منحصر به فرد برای یک دستگاه آسیاب عطاری باشد.

ویژگی های بهترین مارک آسیاب عطاری

انواع آسیاب عطاری

آسیاب های عطاری به طور کلی به دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی دسته بندی می شوند. نوع صنعتی آن ها در کارگاه ها و کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار گرفته و از میزان بازدهی بالایی برخوردار هستند. برخی از این دستگاه های صنعتی قادرند تا چندین کیلوگرم محصول را در آن واحد آسیاب کنند. در مقابل، نمونه های نیمه صنعتی برای کارگاه های کوچک و مصارف خانه مناسب هستند. این محصولات در ابعاد و طرحهای گوناگون تولید شده و معمولاً با قیمت ارزانی به فروش می رسند. وجود دستگاههای عطاری نیمه صنعتی باعث شده است تا بسیاری از افراد اقدام به راه انداری کسب و کارهای کوچک خانگی کنند.

بهترین برند آسیاب عطاری

هنگام خرید بهترین برند آسیاب عطاری بهتر است از کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. یک برند خوب آسیاب باید محصولات را به گونه ریز کند که دیگر نیازی به الک کردن آنها نباشد. برخی از آسیاب های عطاری قادر به پودر کردن محصولات به طور ریز نبوده و همین امر نیاز به الک را ضروری می کند.
هنگام خرید آسیاب عطاری به ضمانتنامه آن توجه کنید. توجه داشته باشید که این ضمانتنامه باید تمامی قطعات دستگاه را پوشش دهد و هیچ تبصره ای در آن لحاظ نشده باشد. متاسفانه به دلیل نوسانات ارزی بازار نمی‌توان قیمت دقیقی را برای این محصولات تعیین کرد. اما به طور کلی فاکتورهایی نظیر گنجایش، بدنه، قدرت موتور، اندازه، ضمانتنامه، شرکت سازنده و غیره بر قیمت آسیاب های عطاری تاثیرگذار می گذارند. شما می‌توانید این محصولات را از بسیاری از فروشگاه ها به صورت حضوری و حتی آنلاین خریداری کنید. در هنگام خرید توجه به کیفیت و قیمت محصول اهمیت زیادی دارد. متاسفانه برخی از فروشگاهها با در نظر گرفتن قیمت های نجومی برای دستگاه‌های فیک قصد در کلاهبرداری و سوءاستفاده از اعتماد مردم دارند. برای خرید آسیاب عطاری با کیفیت، می توانید از طریق سایت بکردانه اقدام نمایید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید