شرکت های سازنده دستگاه روغن کشی

امروزه خرید و فروش روغن به یک کسب و کار پر سود تبدیل شده است. گذشت دورانی که تمام افراد فقط از روغن ذرت استفاده می کردند یا اگه خیلی می خواستند خاص بودن خود را به نمایش بگذارند دنبال روغن زیتون می رفتند. با نزدیک شدن به سال 1400 می بینیم که هر ساله زندگی سالم بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. چه بخواهیم چه نخواهیم روغن استفاده ی زیادی در زندگی ما دارد. از مصرف خوراکی گرفته تا مصرف درمانی این مایع جذاب جای خود را در زندگی ما باز کرده است. با بالا رفتن اهمیت روغن شرکت های سازنده دستگاه روغن کشی نیز فعالیت خود را افزایش دادند. در ادامه ما شما را با کسب و کار این شرکت ها به خصوص شرکت سازنده دستگاه روغن کشی بکردانه بیشتر آشنا خواهیم کرد.

نحوه فعالیت شرکت های سازنده دستگاه روغن کشی

امروزه شرکت های مختلفی فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه های روغن کشی آغاز کرده اند. دستگاه های تولیدی هر شرکت با دیگری تفاوت هایی دارد که شما باید قبل از خرید در خصوص این تفاوت ها تحقیقات لازم را انجام دهید. به طور کلی دستگاه های روغن کشی در دو مدل پرس سرد و پرس گرم تولید می شوند که با توجه به تحقیقات انجام شده دستگاه های پرس سرد به دلیل تولید روغن های خالص تر جایگاه قوی تری نسبت به دستگاه های پرس گرم پیدا کرده اند. حتی کسانی که از قبل دستگاه پرس گرم داشتند رو به تعویض این دستگاه های با پرس سرد آورده اند. تمامی دستگاه های روغن گیری از شرکت سازنده بکردانه از روش پرس سرد استفاده می کند. شما می توانید با خرید یک دستگاه روغن کشی از این شرکت های سازنده کسب و کار خانگی خود را راه اندازی کرده و از طریق فروش انواع روغن گیاهی درآمدزایی کنید. 

تولید روغن با دستگاه های روغن کشی

بهترین شرکت سازنده دستگاه روغن کشی

شرکت بکردانه فعالیت خود در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های روغن گیری را از سال 1394 آغاز کرد. این شرکت با طراحی بروز و حرفه ای محصولات امروز به عنوان یکی از معتبرترین برندهای سازنده دستگاه روغن کشی شناخته می شد. تیم طراحی و متخصصان این شرکت با تحقیق و مطالعه فراوان بهترین دستگاه های روغن گیری در عرصه غذایی، دارویی و زیبایی ارائه می دهند. اما کار این شرکت با تولید دستگاه های روغن کشی تمام نشد، از آنجایی که بکردانه علاقه مردم به محصولات ارگانیک را مشاهده کرد تصمیم گرفت سبد تولید خود را گسترش بدهد. از جمله دستگاه هایی که به محصولات بکردانه اضافه شد می توان به تولید دستگاه های ارده گیری، کره گیر، آسیاب ادویه و میوه خشک کن اشاره کرد که شما می توانید برای خرید هر یک از این دستگاه ها از طریق سایت اقدام کرده یا با گروه پشتیبانی بکردانه تماس بگیرید.
شرکت بکردانه دارای گواهینامه استاندار ایزو 9001 و استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا است، دستگاه های روغن کشی تولید این شرکت امکان صدور به 22 کشور مختلف جهان را دارند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید