دستگاه روغن گیری بسازیم

برای استخراج و تولید روغن از میوه های روغنی و انواع دانه ها باید از دستگاه روغن کشی استفاده کرد. دستگاه روغن گیری یا دستگاه روغن کشی را امروزه می توانید در اندازه های مختلف خریداری کنید. علاوه بر این پیشرفت در زمینه تولید ماشین آلات صنایع غذایی موجب شده است که دستگاه های روغن گیری را در انواع مختلف بتوانید انتخاب کنید. دستگاه روغن گیری را می توان برای استحصال روغن از کرچک، جوانه گندم، رازیانه و سایر دانه های روغنی مورد استفاده قرار داد. با این حال بخش زیادی از افراد به دنبال این هستند که در خانه روی به روغن گیری از این دانه ها بیاورند.
استفاده از روش های مختلف برای روغن گیری دانه ها می تواند مشکلاتی برای کاربر و مصرف کننده ایجاد نماید. به همین منظور دستگاه های روغن گیری به بهترین شکل می توانند با روش پرس سرد بالاترین کیفیت را با عملکرد خود نشان دهند. اگر به دنبال ساخت دستگاه روغن گیری در خانه هستید به احتمال فراوان خروجی آن به مانند دستگاه های استاندارد نخواهد بود. بکردانه یکی از بهترین شرکت های تولید کننده میوه خشک کن در بازار کشور ایران است؛ که شما می توانید انواع دستگاه میوه خشک کن در ابعاد مختلف را از این مجموعه تهیه کنید.

آموزش ساخت دستگاه روغن گیر

آموزش ساخت دستگاه روغن گیر

با توجه به اینکه از گذشته تا به امروز دانه های روغنی برای بشر بسیار اهمیت داشته اند، استخراج عصاره آن ها با روش های مختلف مدنظر قرار گرفته است. از میان روش های مختلفی که برای روغن گیری می توانند انتخاب شوند، استفاده از روغن گیری پرس سرد بهترین روش به شمار می‌رود. چنانچه به دنبال روغن گیری با استفاده از دستگاه های پیشرفته هستید، می توانید روی به خرید دستگاه روغن گیری بیاورید. با این حال گاهی اوقات افراد ترجیح می دهند که با استفاده از لوازم موجود در منزل روی به ساخت دستگاه روغن گیری بیاورند.
برای ساخت دستگاه روغن گیر در خانه نیاز به استفاده از چند وسیله خواهید داشت. استفاده از یک آرمیچر با قدرت و سرعت مناسب برای چرخاندن میله مارپیچی شما را کمک می کند که بتوانید این دستگاه را تهیه کنید. هدف از ساخت دستگاه روغن گیر خانگی آشنایی با نحوه عملکرد این ماشین آلات مدرن و استاندارد است. یک لوله مارپیچ را بر روی دو تکه مقوا یا چوب سوار کنید. پس از آن می‌توانید از یک آرمیچر برای چرخاندن میل کمک بگیرید. توجه داشته باشید که این ماشین به هیچ عنوان نمی تواند روی به گرفتن روغن دانه های روغنی بیاورد.

تفاوت دستگاه روغن گیری صنعتی و دستگاه روغن گیری خانگی

تفاوت دستگاه روغن گیری صنعتی و دستگاه روغن گیری خانگی

برای ساخت دستگاه روغن گیری مدل های مختلفی می توان ارائه داد. روغن گیر صنعتی با قدرت بسیار بالا و ظرفیت تولید مناسب شما را یاری می کند تا بتوانید برای تهیه و استحصال روغن از دانه های مختلف اقدام نمایید. نوع ساخت دستگاه روغن گیر صنعتی تفاوت فراوانی با دستگاه روغن گیر خانگی دارد. دستگاه روغن گیر صنعتی با قدرت بالا و با استفاده از قطعات مختلف می‌تواند عصاره گیاهان و دانه های مختلف را استخراج کند. این دستگاه با اعمال فشار بسیار زیاد قادر است روغن را از دانه ها و انواع میوه ها جداست نماید.
در ساخت دستگاه روغن گیر صنعتی از اندازه های مختلفی استفاده می شود. علاوه بر این بهره گیری از فیلتر و صافی نیز در دستگاه روغن گیر صنعتی کمک می کند تا محصول به دست آمده و خروجی کار شفافیت بالایی داشته باشد. دستگاه روغن گیر صنعتی که از آن به عنوان پرس سرد نیز نام می برند به خوبی می تواند محصول نهایی را با بالاترین کیفیت و با بهره مندی از خواص کامل در اختیار مصرف کننده قرار دهد. در طرف مقابل دستگاه روغن گیر خانگی با اندازه های کوچک به بازار عرضه می‌شود. نوع روغن گیری این دستگاه نسبت به دستگاه های صنعتی متفاوت است.
اگر به دنبال روغن گیری از دانه های مختلف مانند سیاه دانه، زیتون، کرچک و جوانه گندم هستید، دستگاه روغن گیری صنعتی می تواند به خوبی این کار را برای شما انجام دهد. این نکته را فراموش نکنید که روش پرس سرد به عنوان راهکاری استاندارد در مقایسه با روغن گیری با استفاده از روش پرس گرم بیش از پیش مدنظر قرار گرفته است. روغنی که با روش پرس گرم و در خانه یا کارگاه های مختلف استخراج می شود کیفیت به مراتب پایین تری در مقایسه با روغن به دست آمده از روش پرس سرد دارد. به همین علت سعی کنید برای خرید دستگاه روغن گیری محصول و گزینه ای را انتخاب کنید که کیفیت کار را با بالاترین ساعت و عملکردی بتواند افزایش دهد.

 دستگاه روغن گیری بکردانه

دستگاه روغن گیری بکردانه

برای تولید انواع روغن و استحصال آن از دانه های مختلف، بهره گیری از دستگاه پرس سرد به بهترین شکل می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. دستگاه روغن گیری پرس سرد در حال حاضر به عنوان بهترین راهکار مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت روغن هایی که با استفاده از پرس سرد و تجهیزات استاندارد استخراج می شوند نسبت به روغن تولید شده توسط پرس گرم گران تر است. با توجه به این ویژگی، خرید دستگاه روغن گیری به شکل گسترده توسط مشتریان صورت می پذیرد. دستگاه روغن گیری تولید شده در مجموعه بکردانه مجهز به قطعات قدرتمند بوده و با بهره گیری از بدنه ای مقاوم و عملکردی سریع به خوبی می تواند نیازهای شما را برطرف نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه فروش اینترنتی دستگاه روغن گیری و خرید این محصول می توانید با کارشناسان ما در مجموعه بکردانه تماس حاصل نمایید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید