این روزها توجه به سلامتی و ارگانیک بودن مواد خوراکی مصرفی در بین افراد جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل تهیه انواع روغن از دانه های گیاهی با استفاده از دستگاه های روغن گیری بصورت ارگانیک، بسیار پرطرفدار شده است.

بهترین کارخانه سازنده دستگاه روغن گیری

یکی از کارخانه های سازنده انواع دستگاه روغن گیری و سایر تجهیزات وابسته در ایران، گروه تولیدی بکردانه می باشد که با تولید انواع دستگاه های روغن گیری با کیفیت، توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید. گروه تولیدی بکردانه با تولید انواع دستگاه های روغن گیری، دستگاه کره گیر، دستگاه ارده گیر، دستگاه میوه خشک کن، تجهیزات فیلتراسیون روغن و آسیب، دارای تنوع بالایی از محصولات در زمینه تولید مواد خوراکی ارگانیک می باشد که برای مصارف خانگی، فروشگاهی و کارگاهی کاربرد دارد.

بهترین کارخانه سازنده دستگاه روغن گیری

چرا کارخانه تولید کننده دستگاه روغن گیری بکردانه

در ادامه به بررسی دلایلی می پردازیم که شما را برای انتخاب بکردانه مجاب خواهد نمود:

  • تنوع بالای سبد محصولات
  • کلیه قطعات مورد استفاده در محصولات بکردانه طبق ضوابط خاص و استانداردهای موجود تولید و به صورت مجزا، کنترل کیفی می شود.
  • گروه بکردانه استانداردهای ISO و CE اروپا را اخذ نموده و همه تولیدات بکردانه استاندارد می باشد.
  • تمامی پرسنل گروه تولیدی بکردانه اعم از تراشکار، برشکار، جوشکار، برقکار و ... در زمینه کاری خود متخصص بوده و تمامی دوره های تخصصی مورد نیاز را گذرانده اند در نتیجه محصولات بکردانه توسط نیروهای متخصص با نهایت دقت تولید شده اند.
  • خدمات پس از فروش تعلق یافته به شما پس از خرید دستگاه های بکردانه بسیار جامع بوده و در صورت بروز هر مشکلی، سرویس کاران بکردانه تا زمان برطرف شدن تمامی ایرادات در کنار شما خواهند بود.
  • بکردانه با داشتن 4000 مشتری در سطح ایران از پرطرفدارترین برندها در زمینه تولید دستگاه های روغن گیری می باشد.
  • صادرات محصولات بکردانه به بیش از 25 کشور دنیا حاکی از کیفیت بالای تولیدات این برند می باشد.
  • گروه تولیدی بکردانه در طی نزدیک به ده سال فعالیت خود در حدود 26 محصول جدید طراحی و تولید نموده است و این یعنی به طور متوسط سالانه 3 محصول جدید به سبد محصولات بکردانه اضافه شده که این در جای خود شایسته تقدیر می باشد.
  • و اما بزرگترین افتخار بکردانه، همراهی مشتریان عزیز این برند در تمامی سال های فعالیتش می باشد. 

چرا کارخانه تولید کننده دستگاه روغن گیری بکردانه

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از روند احداث کارخانه روغن کشی و بررسی هزینه ها و سایر موارد مرتبط، مقاله هزینه احداث کارخانه روغن کشی در بخش مقالات بکردانه را مطالعه نمایید.

نوشتن دیدگاه