دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ

اگر به گذشته برگردیم، متوجه می‌ شویم که روش‌ های سنتی برای خشک کردن میوه دردسرهای مخصوص به خود را داشت. با پیشرفتی که در زمینه تولید تجهیزات صنعتی به‌ وجود آمده است، امروزه انواع دستگاه میوه خشک‌ کن را می‌ توانید در ابعاد مختلف خریداری کنید. در عین‌ حال برای راه‌ اندازی یک کسب‌ و کار مناسب می‌ توانید روی به خرید دستگاه میوه خشک‌ کن صنعتی بیاورید. نوع طراحی و ساخت این دستگاه های میوه خشک‌ کن به شکلی است که کاربر می‌ تواند حجم زیادی از میوه‌ ها را برای خشک کردن درون آن‌ ها قرار دهد.

همانگونه که از نام این دستگاه مشخص است، به واسطه ابعاد بزرگی که دارد، قادر است حجم زیادی از میوه را در مدت‌ زمان کوتاهی خشک نماید. امروزه دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ را می‌ توانید در دو نوع تونلی و کابینی خریداری کنید.

دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ چه ویژگی‌ ها و مشخصاتی دارد؟

در تولید دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ نسبت‌ به دستگاه‌ های نیمه‌ صنعتی و دستگاه‌ های میوه خشک‌ کن خانگی استانداردهای متفاوتی در نظر گرفته می‌ شود. طراحی و ساخت این دستگاه ها به گونه‌ ای است که می‌ توان برای خشک کردن حجم زیادی از میوه در مدت‌ زمان کوتاهی با استفاده از آن‌ ها اقدام کرد. علاوه‌ بر این با بررسی این دستگاه متوجه می‌ شویم که براساس پارامترهای مختلف می‌ تواند برای خشک کردن میوه‌ ها بسته به نیاز کاربر عمل نماید. رطوبت اولیه محصول و همچنین رطوبت نهایی محصول را می‌ توانید برای خشک کردن میوه بر روی این دستگاه تنظیم کنید. با توجه به مشخصات این دستگاه ها می توانید انتخاب خود را انجام دهید.

دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ چه ویژگی‌ ها و مشخصاتی دارد؟

یکی از دستگاه هایی که ما در بکردانه به شما عرضه می کنیم با بدنه ای تمام استیل و همچنین بهره مندی از استانداردهای جدید، کاملا بدون صدا فرآیند خشک کردن میوه را طی می کند. این دستگاه با ظرفیت تولید 30 کیلوگرم به شکلی طراحی شده است که دمای آن را به صورت دیجیتال می توان کنترل کرد. با هدف بهبود عملکرد، این دستگاه از سیستم خاموش کننده اتوماتیک بهره مند شده است.

اگر به دنبال خرید یک دستگاه کوچکتر هستید، دستگاه میوه خشک کن مدل D500 را به شما معرفی می کنیم. این دستگاه با ظرفیت تولید 15 کیلوگرم و بدنه ای تمام استیل به مانند محصول دیگر شما را یاری می کند تا برای کنترل دما از کنترلر دیجیتال استفاده کنید.  توزیع و گردش گرما در این دستگاه ها به شکلی انجام می‌ شود که بتوان در همه نقاط دستگاه گرما را به‌ صورت یکسان پخش کرد. این ویژگی در دستگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید نتایج مطلوبی از عملکرد آن مشاهده نمایید.

برای تولید دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ شرایط دیگری نیز در نظر گرفته می‌ شود. به‌ عنوان مثال برخی از دستگاه‌ ها با استفاده از برق، نیروی مورد نیاز را دریافت می‌ کنند. دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ گازی نیز برای تامین انرژی نیاز به دریافت گاز دارد. در عین‌ حال امروزه به واسطه عملکرد نامناسب این تجهیزات، تولید آن‌ ها متوقف شده‌ است.

خرید دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ (صنعتی) از بکردانه

دستگاه میوه خشک‌ کن صنعتی کابینی از جمله دستگاه‌ های پرکاربرد به شمار می‌ رود که می‌ تواند برای خشک کردن حجم زیادی از میوه و سبزیجات در فضای کم کاربردهای خود را نشان دهد. این تجهیزات برای خشک کردن میوه و تولید انواع چیپس به کار گرفته می‌ شوند.

خرید دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ (صنعتی) از بکردانه

امروزه از دستگاه‌ های بزرگ و صنعتی برای صنایع مختلف مانند داروسازی و پزشکی استفاده می‌ کنند. در کنار این موارد برای تولید چیپس میوه و همچنین خشک کردن میوه نیز می‌ توانید از این تجهیزات استفاده نمایید. عوامل متعددی در قیمت دستگاه میوه خشک‌ کن بزرگ یا صنعتی تاثیرگذاری خود را نشان می‌ دهند. نوع دستگاه، نوع مصرف سوخت و ظرفیت دستگاه از جمله عواملی هستند که برای اعلام قیمت دستگاه میوه خشک‌ کن تاثیرگذاری خود را نشان خواهند داد. در عین‌ حال کیفیت قطعات به‌ کار رفته برای ساخت دستگاه جنس بدنه، عملکرد و کارایی نیز از دیگر شرایطی هستند که برای اعلام قیمت در نظر گرفته می‌ شوند.

مجموعه بکردانه به‌ عنوان مرکز فروش انواع دستگاه میوه خشک‌ کن کابینتی برای مصارف خانگی و صنعتی خدمات گسترده‌ ای در این زمینه به شما ارائه می‌ دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌ توانید با کارشناسان فروش مجموعه بکردانه تماس حاصل نمایید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید