شاید شما هم تا به حال این فکر به ذهنتان رسیده باشد که کره پنج مغز تهیه و به عنوان یک میان وعده خوشمزه و مقوی برای عزیزانتان، سرو کنید. کره پنج مغز معمولا در فروشگاه ها به راحتی پیدا نمی شود و برای تهیه آن باید از دستگاه های کره گیر استفاده کنید. شما عزیزان می توانید برای تهیه کره پنج مغز، دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه را خریداری و در منزل یا مغازه خود از آن استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره درباره کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه با مشاورین ما در ارتباط باشید. کره پنج مغز به عنوان بمب انرژی برای کودکان و نوجوانان بسیار مفید بوده و می تواند به همراه نان و عسل یک وعده غذایی کامل برای فرزندان و دلبندان شما باشد.

مراحل تهیه کره پنج مغز با دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه

برای تهیه کره پنج مغز ابتدا باید مغزهای پسته، بادام شیرین و بدون تلخی، بادام هندی، فندق و گردو را به نسبت های دلخواه با هم میکس کنید و در داخل قیف دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه بریزید. دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه قابلیت تنظیم میزان زبری و نرمی کره تهیه شده را دارد برای این منظور می توانید میزان زبری بافت کره را بر روی نرم، متوسط و درشت تنظیم کنید. پس از تنظیم بافت کره خروجی دستگاه را روشن کنید و ظرف مورد نظرتان را در مسیر خروجی دستگاه قرار دهید. کره های پنج مغز تهیه شده با کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه بافتی لطیف و طعمی عالی دارند.

مراحل تهیه کره پنج مغز با دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه

ویژگی های دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه

مغازه هایی که به کار فروش خشکبار و آجیل مشغول هستند می توانند دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه را تهیه و در کنار فروش محصولات خود به تولید و عرضه انواع کره مغزیجات بپردازند. تهیه و فروش کره مغزیجات می تواند یک منبع درآمد غیرمستقیم و عالی برای فروشندگان در این صنف باشد. از ویژگی های کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • موتور دستگاه با قدرت سه اسب بخار
  • دارای اینورتر
  • دارای اهرم تنظیم میزان نرمی و زبری کره
  • جنس تیغه ها و ماردون دستگاه از استیل سختکاری شده
  • دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره درباره دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو با مشاورین بکردانه تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان هستند. در ادامه می توانید ویدئوهای کره گیری پنج مغز با دستگاه کره گیر هایپر مارکت لاکچری توربو بکردانه را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید