دستگاه تهیه کره بادام زمینی از مجموعه دستگاه هایی است که امروزه کاربرد فراوانی دارد و به کمک آن قادر هستید کره ارگانیک تولید کنید. این محصول دارای موتور پر قدرت با دور گردش بسیار بالا است که به کمک تنظیم برق می توانید سرعت آن را کم یا زیاد کنید. تیغه هایی که در این دستگاه استفاده شده از جنس فولاد درجه یک بوده که به کمک نیروی محرکه موتور قادر است دانه های بادام زمینی را له کند. به کمک این دستگاه می توانید کره انواع دانه های بادام زمینی، پسته، فندق و گردو را بدون هیچگونه دردسر بگیرید. کره بادام زمینی به عنوان یک وعده غذایی کامل در نیم قرن اخیر استفاده شده است.

دستگاه کره گیر بادام زمینی

دستگاه کره گیر بادام زمینی دارای بدنه ای از جنس استیل است که با رعایت اصول بهداشتی ساخته شده است. یکی از ویژگی های این دستگاه کارکرد ساده آن می باشد که بدون هیچگونه آموزش اولیه براحتی می توانید آن را راه اندازی کنید. این دستگاه در هنگام کار کردن صدای زیادی ایجاد نمی کند. عمر طولانی قطعاتی که در این دستگاه استفاده شده است مدیون قطعات اولیه مرغوب است که در ساخت آن بکار برده شده است و باعث شده که این دستگاه از مقاومت سایشی بالایی برخوردار باشد. با کاربرد پیچ هایی که بر روی بدنه آن تعبیه شده قادر هستید نرمی و زبری کره را تنظیم کنید. این دستگاه مجهز به کنترل سرعت موتور بوده که به کمک این قابلیت می توانید مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش دهید.

قیمت دستگاه کره بادام زمینی

قیمت دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه تهیه کره بادام زمینی در مدل های گوناگون تهیه و ساخته شده که هر کدام در صنعت مختلف مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر علاقه مند به مواد غذایی و کره بادام زمینی ارگانیک هستید می توانید به وسیله این محصول به طور کاملا طبیعی کره بادام زمینی تهیه کنید. دستگاه کره گیر بادام زمینی دارای مخزنی متوسط است که برای شروع عملیات کره گیری باید محتویات را از این بخش وارد آن کنیم، این دستگاه توانایی تولید 30 کیلوگرم کره در ساعت را دارد. قیمت دستگاه کره بادام زمینی با در نظر گرفتن کیفیت قطعات اولیه محاسبه می شود. در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید می توانید با تیم فروش بکردانه تماس بگیرید تا شما را در روند خرید این محصول راهنمایی کنند.

 

نوشتن دیدگاه