برای آسیاب کردن سنجد مواردی وجود دارد که مانع آسیاب کردن ما می شود . برای مثال هسته سنجد باید از آن جدا باشد تا بتوان آن را آسیاب کرد. اما خارج کردن هسته سنجد از آن به صورت دستی کاری وقت گیر و مشکل است که هر کسی آن را انجام نمی دهد. راه حل مشکل ما دستگاه آسیاب است که بتواند سنجد را در دستگاه از هسته خارج کند و آن را به صورت کامل آسیاب کند. دستگاه آسیاب بکر دانه با داشتن توری های مختلف و تیغه های خاص برای آسیاب کردن این امکان را به شما می دهد تا در زمان کوتاه سنجد خود را آسیاب کنید و از دردسر های ان برای جداسازی هسته جلوگیری کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آسیاب ادویه ها توسط دستگاه آسیاب می توانید با بکردانه همراه باشید.

آسیاب سنجد بکردانه

برای آسیاب کردن سنجد در گام اول بایستی سنجدی انتخاب کنیم که رطوبت نداشته و حالتی پفکی داشته باشد. اگر سنجد استفاده شده دارای رطوبت باشد دستگاه آسیاب قابلیت آسیاب کردن آن را نداشته یا به9 عبارتی خروجی ما یک دست نمی باشد و باید آن را جدا سازی کرد.
دستگاه های آسیاب بکردانه دارای موتور 2 اسب بخار بوده و 1 سال گارانتی دارند. 2 اسب بخار برای موتور دستگاه آسیاب بسیار قدرتمند عمل می کند. پس انتخاب این دستگاه بهترین گزینه است. اما پرداخت این هزینه برای دستگاه آسیاب فقط برای متریالی با عنوان سنجد مناسب است ؟ برای پاسخ می توان گفت : خیر
این دستگاه با داشتن 7 نوع توری مختلف برای جدا سازی و تیغه هایی برنده این امکان را به شما می دهد که بتوانید ادویه های دیگری از جمله زنجبیل، فلفل، زردچوبه و دارچین را به بهترین شکل آسیاب کنید. دستگاه های آسیاب بکردانه دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. پس جای نگرانی نیست و در صورت بروز مشکل می توانید به بکردانه مراجعه کنید و مشکل دستگاه خود را رفع کنید.

تست آسیاب سنجد بکردانه

چرا باید سنجد را اسیاب کنیم ؟
سنجد برای پوکی استخوان بسیار مفید است. پس بهترین زینه بجای صرف هزینه های کلان برای قرص های شیمیایی می توانید از پودر سنجد استفاده کنید.
استفاده از دستگاه آسیاب برای کسانی که عطاری دارند و یا از ادویه های موجود در بازار با حجم بالا استفاده می کنند. بهتر است دستگاه آن را خریداری کنند و به صورت شخصی این ادویه ها را تولید کنند.
برای مشاهده لیست قیمت، مشخصات و خرید دستگاه های آسیاب با بکردانه همراه باشید و در صورت بروز مشکل با مشاوران متخصص ما در تماس باشید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید