دستگاه های کره گیر، برای تولید انواع کره از دانه های خوراکی و مغزیجات مانند بادام زمینی، فندق، نارگیل، پسته، بادام شیرین، گردو و کنجد استفاده می شوند که به دلیل کاربری آسان یکی از پر فروش ترین دستگاه ها می باشد. این دستگاه ها برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی و همچنین استفاده در مشاغل فروشگاهی و صنعتی گزینه مناسبی می باشند.
در سال های اخیر به دلیل زیاد شدن فشارهای اقتصادی، کسب و کارهای خانگی با رشد بیشتری رو به رو شدند. در حال حاضر یکی از بهترین کسب و کار مواد غذایی می باشد. شما با استفاده از یک دستگاه کره گیر مثل دستگاه کره گیر بادام زمینی بکردانه می توانید به راحتی محصولات متنوعی را تولید کرده و به فروش برسانید.

نحوه قیمت گذاری روی دستگاه های کره ساز

قیمت گذاری دستگاه های کره گیر بر اساس نوع کیفیت محصول، برند محصول، خدمات پس از فروش و بسیاری از عوامل دیگر صورت می پذیرد.
در زیر با چند عامل تاثیر گذار بر قیمت گذاری محصول آشنا می شوید.
برای تعیین قیمت یک محصول ابتدا باید با سه مفهوم زیر آشنا شوید:

  1. قیمت (Price): هزینه ای که مشتری پرداخت می کند تا از کالا و خدمات استفاده کند.
  2. هزینه (Cost) :به هزینه های ثابت ومتغیری که برای تولید یک محصول صرف شده است.
  3. ارزش (Value) :ارزش یک کالا یعنی اینکه مشتری بداند بیشتر از پولی که پرداخت کرده، مزایا دریافت کرده است. ارزش برای مشتری فقط خریدن کالا نیست و به متغییرهای زیادی بستگی دارد مثلا ذهنیت او درباره برند محصول، خدمات پس از فروش، اعتبار شرکت و .....

نحوه قیمکت گذاری روی دستگاه کره گیر

استراتژی های قیمت گذاری روی دستگاه های کره گیر

  1. قیمت گذاری بر حسب هزینه
  2. قیمت گذاری براساس ارزش کالا در ذهن مشتری
  3. قیمت گذاری بر اساس بازار
  • قیمت گذاری بر حسب هزینه:

در این رویکرد ابتدا هزینه های تولید بررسی شده و سپس میزان سود مطلوب را مشخص کرده ، در نتیجه قیمت برابر می شود با هزینه + سود، البته شایان ذکر است که در برخی از مشاغل، فروشنده ها برای هر کالا میزان مشخصی سود دریافت می کنند به عنوان مثال: عمده فروشان یا بازاری ها چنین قیمت گذاری را دارند.

  • قیمت گذاری بر حسب ارزش کالا در ذهن مشتری:

در این استراتژی قیمت ها بر اساس همه ارزشی که برای مشتری ایجاد می شود تعیین می گردد.
به عنوان مثال بسیاری از شرکت ها، حس اعتماد، خدمات پس از فروش، احساس رضایت را به شما می فروشند که همه اینها جزو ارزش هایی است که مخاطب برایش پول می دهد.

  • قیمت گذاری براساس شرایط بازار:

از آنجایی که از نامش پیداست قیمت گذاری بر اساس بازار کنونی صورت می گیرد. اینکه این محصول در بازار چند است؟ بازار رقابتی و قیمت ارز به چه گونه است؟ و مردم در شرایط کنونی چقدر حاضرند برای این محصول هزینه صرف کنند.
با توجه به مواردی که بیان شد قیمت گذاری تحت تاثیر عوامل بسیاری می باشد. بنابراین در شرایط کنونی محصولات نوسان قیمت دارند و ممکن است قیمت محصول با توجه به شرکت سازنده آن محصول متفاوت باشد. دستگاه های کره گیر بکردانه در چهار مدل کره گیر فروشگاهی ، هایپر مارکت و همچنین کره گیرهای فروشگاهی لاکچری و هایپرمارکت لاکچری طراحی و ساخته شده اند. تمامی دستگاه ها قابلیت کره گیری 30 کیلوگرم در ساعت جهت تولید کره از دانه هایی نظیر: بادام زمینی، بادام شیرین، پسته، نارگیل، فندق، گردو و کنجد را دارا می باشند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید