برای راه اندازی یک کسب کار موفق به یک برنامه ریزی هدفمند نیاز داریم. رعایت پارامتر های تعیین شده در برنامه شما این امکان را به شما می دهد که، در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود دست پیدا کنید. پس برای راه اندازی کسب کار روغن گیری نیازمند نکاتی هستیم که رعایت آن ها برای دست یابی به موفقیت ملزم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه راه اندازی کسب و کار روغن گیری و آشنایی با شرایط آن، می توانید با بکردانه همراه باشید و. در صورت بروز مشکل با مشاورین متخصص ما در تماس باشید.

نکات طلایی برای راه اندازی کسب کار روغن گیری

برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در زمینه روغن گیری بهتر است این پارامتر ها و نکاتی که ذکر می شود را رعایت کنید تا در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

 • سرمایه:
  اولین شرایط راه اندازی یک کسب و کار، سرمایه آن است. توان خرید مواد اولیه با بهترین کیفیت و استفاده از دستگاه هایی با قابلیت روغن گیری بالا همگی پارامتر هایی هستند که برای عملی کردن آن ها به سرمایه مشخصی نیاز داریم. پس برای شروع سرمایه مورد نظر را فراهم کنید.
 • مکان
  مکان فروشگاه شما در گام دوم بسیار اهمیت دارد. برای این شغل بهتر است فروشگاه خود را در خیابانی راه اندازی کنید که جزو محله های سطح 1 شهر می باشد. زیرا از روغن های گران قیمت در این محله ها بیشتر استقبال می شود.
 • مواد اولیه
  باید ذکر شود که یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، مواد اولیه است. مواد اولیه که از درجه کیفی بالایی برخوردار اند بهترین گزینه برای خرید هستند. استفاده از مواد اولیه درجه یک همیشه بهترین تبلیغ و بازار یابی برای فروشگاه شما می باشد زیرا این نظرات مردم هستند که در خرید فروش شما تاثیر گذار اند.
 • عمده، خورده
  باید به این نکته توجه کنید که می خواهید به صورت عمده خرید و فروش خود را پیش ببرید یا به صورت خورده در طول روز به خرید فروش بپردازید. هر کدام از این نوع خرید فروش شرایط خرید و فروش خود را داشته و با رعایت اصول می توانید سود تعین شده از روش خود را به دست آورید.
 • چه دستگاه هایی نیاز داریم.
  برای راه اندازی هر کسب و کاری، به وسایلی نیاز داریم که بتوانیم محصول مورد نظر خود را تولید کنیم. دستگاه های روغن گیری در این کسب و کار جزو مهم ترین پارامتر های راه اندازی می باشد. استفاده از دستگاه هایی با درجه کیفی بالا این امکان را به ما می دهد تا از مواد اولیه خود استفاده لازم را ببریم و روغنی با اصطلاح درجه 1 را به فروش برسانیم. مزیتی که دستگاه های خوب دارند صدای آن ها است. اگر دستگاه شما دارای صدا های اضافه باشد، تمرکز شما را کاهش می دهد و به مرور دچار سر درد در محل کار ما می شود که این عمل باعث ضعف اعصاب در محل کار شما می شود.
 • سختی و راحتی کار
  در هر مسیری برای راه اندازی یک کار ایده ال سختی ها و در زمان های خاصی راحتی هایی برای شما فراهم می شود. اگر شخصیتی هستید که از روغن و کثیفی های ایجاد شده توسط آن بیزار هستید بهتر است به فکر راه اندازی روغن گیری نباشید.
 • مجوز ها
  برای راه اندازی یک کسب و کار در مرحله بعدی باید مجوز آن را دریافت کنید تا بتوانید در سطح شهر از شرایط آن بهره مند شوید و مسیر موفقیت را طی کنید.
 • تمیز کاری
  برای راه اندازی کسب و کار روغن گیری باید محل کار خود را همیشه در تمیز ترین حالت ممکن نگه دارید تا از نظر بهداشت محصول شما در بالا ترین کیفیت باشد و همچنین محل کاری تمیز داشته باشید. تمیز کاری فروشگاه شما با کمی مشکل است، زیرا تمیز کردن روغن کار زمان بری می باشد.
 • جنس خوب
  استفاده از متریال درجه 1 این امکان را به شما می دهد تن محصولی با کیفیت بالا را در دسترس مردم قرار دهید و امتیاز بالا را در نظر سنجی فروشگاه خود دریافت کنید. استفاده از متریال هایی با کیفیت پایین نه تنها سودی برای شما ندارند، بلکه ضرر هایی را در پیش رو دارند. به شما پیشنهاد می شود که در زمان شروع کار خود از بهترین متریال استفاده کنید و این کار را ادامه دهید .
 • دکوراسیون
  دکوراسیون محل کار شما می تواند نوعی بازار یابی برای فروشگاه شما باشد. اگر از دکوراسیونی مدرن و بروز استفاده کنید، حس خوبی به مشتری خود می دهید و رضایت آن را کسب می کنید. بهتر است با توجه به کسب کار خود از رنگ بندی استفاده کنید که احساس طراوت و شادابی را به مشتری شما بدهد.
 • ظرف و بسته بندی
  هنگامی که تمامی نکات را تا به اینجا رعایت کردید بهتر است از ظروفی برای بسته بندی استفاده کنید که نظر خریدار را جلب کند و زیبایی و نظم ما را به مشتری نشان دهید. البته که خرید ظروف شیشه ای نسبت به لاستیکی از نظر قیمت متفاوت است و بایستی هزینه بیشتری را صرف این کار کنید. اما بدانید که برای رقابت با بهترین ها باید در هر مرحله بهترین باشید تا در صدر فروش قرار بگیرید.
 • تعداد نیرو
  تعداد نیرو های شما برای راه اندازی یک کسب و کار موفق بسیار اهمیت دارد. اگر تعداد نیرو های ممکن برای راه اندازی این کار بیشتر از 1 نفر باشد. کار شما سریع تر پیش می رود و در مرحله های بعدی استفاده از نیرو های بیشتر رمز موفقیت شماست. نیرو هایی با آگاهی از تکنیک های آداب و معاشرت می توانند در فروش شما تاثیر گذار باشد.
 • دانش و علم
  قبل از اینکه کسب و کار خود را شروع کنید بهتر است علم و دانش خود را تا حد ممکن نسبت به کار خود افزایش دهید. دانایی و آگاهی از شرایط کاری که با آن مواجه هستید این امکان ا به شما می دهد تا یک فروشنده برتر باشید و در این مسیر در صدر اول باشید.
 • آنلاین شاپ و فروش ایترنتی
  اگر قدم در مسیر فروش آنلاین بگذارید دیگر از خرید و فروش در فروشگاه دست می کشید. در خرید و فروش آنلاین پارامتر های گفته شده برای ارزیابی شما استفاده می شوند و اگر در همه آن ها موفق باشید شما یک فروشنده برتر در زمینه فروش آنلاین هستید. در فروش آنلاین شما می توانید محصول خود را به تمام کشور معرفی کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

 

سود و زیان

اگر تمام موارد گفته شده را رعایت کنید در بدترین حالت ضرر های را تجربه می کنید. اما اگر از نکات گفته شده استفاده نکنید و به بهانه سود زیاد تر از آن ها سر پیچی کنید، در مدت زمان کوتاه ضرر های زیادی را تجربه می کنید و قدم در مسیر اشتباهی می گذارید.
شما دوستان عزیز می توانید برای آگاهی از شرایط روغن گیری و یا کاربرد دستگاه های روغن گیری با بکردانه همراه باشید.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید