قیمت دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی بنابر عواملی مانند برند دستگاه، کشور تولید کننده، قیمت روز دلار و غیره کاملاً متغیر است و به همین دلیل افراد برای دسترسی به قیمت این محصول، باید قیمت این محصول را به صورت روزانه استعلام بگیرند. یکی از مهمترین راه هایی که برای استعلام قیمت این محصول در اختیار افراد قرار گرفته است، استفاده از روش های اینترنتی برای مشاهده قیمت محصولات است.

مشخصات دستگاه میوه خشک کن 50 کیلویی

برای پرداختن به مشخصات دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی به موارد زیر می پردازیم:

 • سوخت مورد نیاز: انواع مختلف دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی ممکن است به سوخت های مختلفی مانند برق، گاز، گازوئیل و یا سوخت هایی مانند زغال سنگ نیاز است.
 • جنس بدنه: در اکثر موارد جنس بدنه این محصول از آلومینیوم ضد زنگ است. در موارد اندک ممکن است جنس به کار رفته در این محصول از چدن باشد.
 • مدت زمان کارکرد: انواع مختلف دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی در اکثر موارد در مدت زمان حدودی دو الی سه ساعت به صورت کامل میوه ها را خشک می کند.
 • توان مصرفی: توان مصرفی این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در اکثر موارد با مراجعه به برچسب رده بندی انرژی که روی محصول درج شده است، می‌توان به مقدار توان محصول پی برد.

مشخصات دستگاه میوه خشک کن 50 کیلویی

کاربرد دستگاه میوه خشک کن 50 کیلویی

دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی به صورت کلی دو کاربرد دارد:

 • خشک کردن میوه های مختلف
  بدیهی است که یکی از مهمترین موارد استفاده از دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی، برای خشک کردن میوه های مختلف است.
  این محصول به دلیل دارا بودن کیفیت بالا می تواند برای انواع متفاوت میوه ها، مانند سیب گلابی پرتقال و غیره کاربرد داشته باشد و تمامی آنها را با بهترین کیفیت و حفظ رنگ به صورت کامل خشک کند‌.
 • خشک کردن سبزی
  برای خشک کردن سبزیجات مختلف حداقل به ۱۰ روز زمان نیاز است این در حالی است که با استفاده از دستگاه میوه خشک کن به راحتی می توان انواع مختلف سبزیجات را خشک کرد.

استفاده از این روش برای خشک کردن سبزیجات دارای مزایای بسیار زیادی است؛ برای مثال، یکی از مهمترین مزایای استفاده از این روش، این است که سبزیجات در معرض هوا قرار نمی گیرند و به همین دلیل رنگ آنها تغییر پیدا نمی کند، به علاوه با خشک کردن سبزی در دستگاه، سبزیجات به هیچ عنوان گرد و غبار نمی گیرند و سلامت آنها حفظ می شود.
برای آشنایی بیشتر با دستگاه میوه خشک کن ۵۰ کیلویی، و همچنین استعلام قیمت آن، به وبسایت گروه بکردانه، تولید کننده بهترین دستگاه میوه خشک کن، مراجعه کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید