ظرفیت انواع دستگاه میوه خشک کن چقدر است؟

دستگاه میوه خشک کن جز ماشین آلات آماده سازی محصولات دسته بندی می شود و روند کلیه کار آن بی صورت است که رطوبت میوه ها را به طور کامل تخلیه می کند بدون اینکه در ویتامین ها و مواد مغذی میوه ها خللی وارد کند. در واقع در ساختار دستگاه های میوه خشک کن یک فن هوای گرم وجود دارد که باعث می شود به وسیله این فن ها هوای داغ کاملاً و به صورت یکدست و یکنواخت درون دستگاه پخش شود. نکته حائز اهمیت در این زمینه این است که دستگاه میوه خشک کن به هیچ وجه باعث پخته شدن میوه نمی شود بلکه فقط رطوبت موجود در بافت میوه ها را خشک می کند.
بدون شک یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که می‌خواهند اقدام به خرید انواع دستگاه میوه خشک کن نمایند یافتن یک مرکز خرید معتبر و قابل اعتماد است. اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید و تاکنون موفق به یافتن مرکز خرید مطمئنی نشده اید نگران نباشید چرا که ما در این مقاله مرکز خرید معتبری را به نام بکردانه معرفی خواهیم کرد که توانسته است در بازه زمانی کوتاه مدتی اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کند. این مجموعه از نیروهای متخصصی استفاده کرده است که با علم و آگاهی کامل در راستای خرید و فروش انواع دستگاه میوه خشک کن مشاوره های رایگان را به خریداران می دهند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه میوه خشک کن با کارشناسان بکردانه ارتباط برقرار نمایید.

ظرفیت دستگاه میوه خشک کن خانگی

ظرفیت دستگاه میوه خشک کن خانگی

همانطور که می‌دانید دستگاه‌های میوه خشک کن را به سه گروه عمده دستگاههای میوه خشک کن خانگی، دستگاه های میوه خشک کن نیمه صنعتی و دستگاه‌های میوه خشک کن صنعتی تقسیم بندی می کنند. به جرات می‌توان گفت که اولین سوالی که به ذهن هر خریداری می رسد این است که ظرفیت دستگاه میوه خشک کن چقدر است و یا به عبارت گویا تر دستگاه میوه خشک کن مدنظر توانایی خشک کردن چند کیلو گرم میوه را دارد؟ خوب در پاسخ باید بگویم که ظرفیت دستگاه میوه خشک کن متناسب با اینکه خانگی است یا نیمه صنعتی و صنعتی متفاوت است.
ظرفیت دستگاه میوه خشک کن خانگی نسبت به ظرفیت دستگاه های میوه خشک کن نیمه صنعتی و صنعتی کمتر است. به عنوان مثال ظرفیت دستگاه میوه خشک کن خانگی معادل حداکثر ۶ کیلوگرم است به این منظور که در هر بار استفاده می توان حداکثر ۶ کیلوگرم میوه را خشک کرد. در واقع می‌توان گفت که منظور از به کار بردن اصطلاح ظرفیت دستگاه میوه خشک کن ظرفیت ورودی محصول است.

ظرفیت دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی

عملکرد دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی چیزی است مابین عملکرد دستگاه میوه خشک کن خانگی و دستگاه میوه خشک کن صنعتی. بنابراین می توان گفت که اگر از ظرفیت دستگاه میوه خشک کن خانگی و ظرفیت دستگاه میوه خشک کن صنعتی میانگین بگیریم به ظرفیت دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی پی خواهیم برد. شاید سوال پیش بیاید که کاربرد دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی چیست؟ از این دستگاه در کارگاه های کوچکی که ظرفیت تولید پایینی دارند استفاده می‌شود.
ظرفیت دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی به طور میانگین حدود ۱۵ کیلوگرم است. این دستگاه بهترین گزینه برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک به شمار می رود. البته این دستگاه ظرفیت های دیگری هم دارد، مانند ظرفیتهای ۳۰ یا ۴۰ کیلوگرمی.  اگر برای تاسیس کارگاه میوه خشک کنی نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان مجرب بکردانه تماس بگیرید. مشاورین ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

ظرفیت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

ظرفیت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

همانطور که از نامش هم بر می آید ظرفیت دستگاه میوه خشک کن صنعتی نسبت به دستگاه های میوه خشک کن خانگی و نیمه صنعتی بیشتر بوده و می‌تواند در هر بار استفاده خشک کردن میوه های بیشتری پشتیبانی کند. از این دستگاه های میوه خشک کن در کارخانه های صنعتی بسیار بزرگ استفاده می شود که حتی گاهی مشاهده شده است که ظرفیتی معادل هر ۱۰۰ کیلوگرم را دارد.
همانطور که می دانید امروزه چیپس‌میوه جزء پرطرفدارترین تنقلات برای پذیرایی در مهمانی ها و جشن ها به شمار می رود. از این رو در طی سالهای گذشته برای خرید دستگاه میوه خشک کن متقاضی ها افزایش یافته است. بنابراین اگر شما نیز قصد تاسیس یک کارگاه میوه خشک کنی خانگی یا راه اندازی خط تولید چیپس میوه در کارگاه های کوچک را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم خرید خود را از سایت بکردانه انجام دهید. بکردانه ارائه دهنده انواع دستگاه میوه خشک کن صنعتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد برای دریافت مشاوره خرید با کارشناسان بکردانه در تماس باشید. 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید