دستگاه کره ساز برای تولید کره از دانه های روغنی گوناگون مثل گردو و بادام زمینی استفاده می گردد. کره گیر دستگاهی است که با استفاده از آن می توان چربی موجود در شیر و ماست را جدا کرد. در زمان های قدیم با استفاده از وسایل سنتی اقدام به گرفتن کره از ماست و دوغ می شد. البته کار با این نوع از وسایل مستلزم زمان بسیاری بود و یک نیروی انسانی باید به صورت مداوم آن را هم می زد. از پوست حیوانات و برخی مواد دیگر در تولید کره گیر های قدیمی استفاده می شود.

نکاتی درباره کره گیر برقی

امروزه نسل جدیدی از کره گیر ها به خصوص کره گیر های برقی وارد بازار شده اند.کار با این نوع از وسایل بسیار راحت است و می توان با اتصال آن به برق بدون دخالت نیروی انسانی در کمترین زمان ممکن چربی موجود در کره و شیر را جدا نمود. دستگاه های کره زن در ابعاد متفاوت و برای کاربرد ها و مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از آن ها برای استفاده روزانه در منازل مورد استفاده قرار می گیرند و برخی نیز برای مصارف کارخانه یا کارگاهی استفاده می شوند. اساس کار کره گیر استفاده از نیروی گریز از مرکز است. نحوه استفاده از کره گیر برقی توسط کارشناسان بکردانه برای شما تهیه شده است. 

نکاتی درباره کره گیر برقی

ویژگی های بهترین مارک کره گیر برقی

اگر به دنبال خرید یک کره گیر برقی خوب و با کیفیت هستید حتما باید نکات و ویژگی های یک کره گیر مناسب را بشناسید و سپس نسبت به خرید بهترین نوع آن اقدام کنید. در این مقاله به خصوصیات و و ویژگی هایی خواهیم پرداخت که یک دستگاه کره گیر برقی باید دارای آن ها باشد:

دستگاه های کره گیر برقی معمولا به صورت رومیزی ساخته می شوند و کار کردن با آن ها راحت است . این نوع از وسایل به طور معمول از جنس آلومینیوم و یا استیل ساخته می شوند و برای به عمل آوردن کره یک بازه زمانی چهل تا پنجاه دقیقه ای نیاز خواهند داشت.

بهترین مارک از کره گیر باید بتواند دستگاهی را تعبیه کند که بتوان آن را به راحتی شست و شو داد.

برند های مطرح از کره گیر برقی دارای طراحی و ساخت با کیفیتی می باشند به همین دلیل کره گیر تولیدی، دارای کمترین میزان صدای تولید شده می باشد و بهترین کار آیی را خواهد داشت. قدرت موتور کره گیر بسیار مهم است چرا که باید تیغه های دورنی را بچرخاند.

بهترین مارک از یک کره گیر برقی باید بتواند به مشتری این اطمینان را بدهد که دستگاه مورد نظر، دارای ایمنی است به این منظور برندهایی که دارای ضمانت نامه می باشند در اولویت هستند.

پروانه ساخت و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی نیز در خرید یک کره گیر حائز اهمیت می باشد. جنس دستگاه کره گیر باید از استیل یا آلومینیوم باشد که بتواند در برابر گرما و فرسایش و زنگ جلوگیری کند. اگر دستگاه کره گیر استیل تهیه می کنید از ضد زنگ بودن آن اطمینان حاصل کنید.

قیمت مناسب یکی از ویژگی های یک کره گیر با کیفیت است. هزینه ای که برای خرید یک کره گیر می کنید باید بتواند انتظارات شما را برآورده سازد.

 

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید